НичеНипанимаю• 1 час назад
Ви б поїхали в Салоу другий раз за літо?
Зараз ось маю їхати туди в готель
А на наступний місяць мене запрошує подруга, орендувати апартаменти
Воно того варте? Ніколи там не була, немаю уявлення
Княгиня пітьми• 1 час назад
Я бы поехала, так как я его люблю, но это я, вам возможно нравится другое))
Съездите и там уже решите, стоит снова туда ехать или нет, раз вы скоро там будете
НичеНипанимаю
• 1 час назад
Ответ дляКнягиня пітьми
Так, але зараз там гарна ціна на квитки і не хочеться втратити можливість купити дешевше
from Ukraine• 1 час назад
Я не була в Салоу, але ось повернулася з відпустки і як би мені там не сподобалося, я туди за місяць не поїду знову. Я взагалі повторно нікуди не їжджу, я так багато де не була, щоб їздити в ті самі місця
НичеНипанимаю
• 1 час назад
Ответ дляfrom Ukraine
Дякую
Оце хотіла почути
Чи варто їхати туди само, яи не виратиться та ейфорія
Оце хотіла почути
Гопница-Советчица• 1 час назад
Если приглашает подруга то поехала б просто как к подруге , отдых в салоу мне не зашел туда б больше не поехала если рассматривать как пляжный отдых .
Княгиня пітьми• 1 час назад
Ответ дляНичеНипанимаю
Автор, Салоу не всем заходит, многим он шумный , многолюдный и т.д. плюс важно, где вы будете жить, в центре много людей, по краям)) меньше))
НичеНипанимаю
• 1 час назад
Ответ дляГопница-Советчица
Подруга хоче щоб я не конкретно в її квартиру поіхала
А зняла апарти, тому я не знаю чи варто другий раз туди їхати.
Чебураха з перцем• 1 час назад
Мені не подобається Салоу, але з подругами все одно куди , головне розважитися
Турагенція Tourdream• 35 минут назад
Салоу не маленьке, можливо зупинитися у різних його частинах, відвідувати різні пляжі. А бо у найближчих городках - Ла Пінеді, Камбрильс.
Ми ось два роки поспіль відпочиваємо у Ла Пінеді, мені подобається, тут якого, як вдома, затишно )