кнопкодав• вчера в 18:35
Мой ужин
А что у вас?
кнопкодав
• вчера в 18:37
Ответ дляМиллениалка
Красиво мивину закопали
Я старалась, изо всех сил копала😂
Сколько_мне_лет?• вчера в 18:40
Зараз зроблю собі велику миску грецького салата і кину на гриль пару глобинських кебабів.
ТАЗератти• вчера в 18:42
Доїдатимем зі вчорашнього дн, сьогодні не готуватиму - ура!
Такий тортик пекла цікавий з кавовим кремом
кнопкодав
• вчера в 18:45
Ответ дляНакладні мюслі
Сегодня луковое настроение?
Считайте, что да
люблю_тортики• вчера в 18:47
кнопкодав
• вчера в 18:48
Ответ длялюблю_тортики
Зуб болит и щека уже вроде как опухает. По ходу мостик завтра будут снимать.
Выздоравливайте!
Моль Моллівна• вчера в 18:51
Даю справку• вчера в 19:03
Ответ дляТАЗератти
Давайте рецептик
Советничаю тут• вчера в 19:11
А у меня летнее стандартное меню: жареные кабачки с майонезом, чесноком и зеленью , сало со специями на черный хлеб , куча зелени и помидоры
Советничаю тут• вчера в 19:12
Ответ дляТАЗератти
На ужин торт?
Сегодня не целуюсь• вчера в 19:14
Холодник с копченой куриной грудкой и крабьими палками. Обожаю. На обед ели, на ужин тоже буду его ))))
ТАЗератти• вчера в 19:18
Ответ дляДаю справку
Давайте рецептик
Основа - рецепт ’шоколад на 1-2-3’.
Тоді вариться пудинг: 500мл молока, 50г цукру, ванільний цукор, 40г крохмалю - до кипіння і ще 30 секунд + 50г масла. Одразу ж кип´ячим заливаю у виїмки. Потім зверху крем (тут пропорції довільні, можна зробити менше або більше). У мене було 200мл вершків 30%, 400г крем-сиру, пудри за смаком небагато, кава розчинна (2ч л розвести у 1 ст л окропу, остудити). Все це в чашу міксера разом і збивала кілька хвилин. Зверху посипала тим, шо видовбала)) Він легкий і неприторний вийшов, пудинг вершковий, крем кавовий, ніжне вологе тісто. Легко їсться, на жаль
ТАЗератти• вчера в 19:20
Ответ дляСоветничаю тут
На ужин торт?
Коли тема створювалася, я пила чай з тортом, так. Вечеря ще буде через годину-дві) Ми - пізні пташки
Пані_Перчик• вчера в 19:28
Ответ дляСоветничаю тут
Прикол) и как на вкус?
Мне очень зашло, сыну тоже. Дочка не притронулась 😅 нежное, вкусное, сочное мяско. Как курочка, только вкуснее