Потішаюся• 1 час назад
Зовнішність
Чому вона так постаріла?
долой_лама• 59 минут назад
Мужик кинув,і постаріла.
Той,як його....тебе це може вбити,він співав
Одна_на_всей_планете• 57 минут назад
Поразительно! Обычно с каждым прожитым годом люди выглядят моложе, а тут стареть начала...аномалия какая-то, хз.
Потішаюся
• 51 минуту назад
Ответ дляВідірву та викину
В неї ж онкологія була. Мабуть через це.
Та вона потім досить гарно виглядала, а це якось +10 зверху. Щось такий перекоси пішов дуже сильно.
Потішаюся
• 51 минуту назад
Ответ для100%
Ей 43 года, она прекрасно выглядит. Покажите себя.
Та що я, я ж не зірка))
100%• 48 минут назад
Ответ дляПотішаюся
Та що я, я ж не зірка))
вона теж не зірка, а журналістка. Впевнена ви виглядаєте в рази гірше в свої 40 років. То чи вам засуджувати інших жінок?
Будьте так ласкаві• 48 минут назад
Ответ дляПотішаюся
Та що я, я ж не зірка))
Аааа...ясно, ясно...старіти можуть тільки звичайні люди, такі як ви. А зірки ні....ви шо...це ж зовсім інший склад людини.
Потішаюся
• 47 минут назад
Ответ для100%
Я взагалі не засуджую. Навпаки, цікаво чого вона якось так постаріла. Швидко, різко, і не звично.
Потішаюся
• 47 минут назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну вони ж можуть собі дозволити салони краси, процедури там всякі, тудим-сюдим.
100%• 47 минут назад
Ответ дляПотішаюся
це ви постаріли ментально швидко і різко. Я навіть на ваших фото не бачу нічого старого.
Будьте так ласкаві• 47 минут назад
Ответ дляПотішаюся
По вашим відповідям читається зовсім інше)))
Потішаюся
• 45 минут назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
Не знаю що ви там вичитали. Я просто спитала. Не приписуйте мені ваші думки.
100%• 45 минут назад
Ответ дляПотішаюся
не апліться) от ваш коментар - свідчення того, що вам не доступні ні салони, ні процедури. Тому ви думаете, от якби ж то в мене були гроші....то я б була ого-го)) а так я стара і недоглянута, тому що просто у мене немає грошей на салони)
Прям уявила вас і зрозуміла, що ваша зовнішність цілком відповілдає вашому мисленню)
Потішаюся
• 44 минуты назад
Ответ для100%
🤣 ну ви можете говорити що завгодно, але якась вона не така як раніше.
100%• 44 минуты назад
Ответ дляПотішаюся
як 20 рокі вназад? ну звісно не така.
Наизнанку• 42 минуты назад
Неудачный скрин с видео, человек не в эфире, просто на улице, без макияжа. Как она должна выглядеть?? Как на красной дорожке в Каннах?
Обычная женщина своих лет
Потішаюся
• 40 минут назад
Потішаюся
• 39 минут назад
Ответ дляНаизнанку
Обычная женщина своих лет
Вона не виглядає молодше.
Будьте так ласкаві• 39 минут назад
Ответ дляПотішаюся
А ви ні?
100%• 38 минут назад
Ответ дляПотішаюся
Рік назад.
я особисто не бачу різниці.
А ви купіть собі вже якийсь крем і переключіть увагу на свою зовнішність, тобі менше часу буде вишукувати недоліки в чужій.
І повидаляйте нарешті свої бородавки і папіломи.
Потішаюся
• 39 минут назад
Ответ дляБудьте так ласкаві
А ви ні?
Можливо не такі ефективні як вона.
Потішаюся
• 36 минут назад
Ответ для100%
я особисто не бачу різниці.
Я не вишукую ні в кого.
Жерица ночи• 22 минуты назад
Ответ дляПотішаюся
Вы инсты пересмотрели. А это реальный человек без фильтров
КоролеВешна• 20 минут назад
Ответ дляВідірву та викину
Чудово вона виглядає, набагато краще тих, в кого не було онкології