Гравіцапа• вчера в 17:15
Чому на деяких кваліфікованих роботах така мізерна зарплата?
В чому діло?
Типу статус якийсь нехай буде ,а гроші не треба
Наприклад серед них :секрет в суді,бухгалтер,лікар ,вчитель і тому подібне
Плакулька• вчера в 17:17
Нуу, у хорошего буха зп не мизерная. У учителей тоже пойдёт, если выслуга норм)
Гравіцапа
• вчера в 17:19
Ответ дляМудробаба
А можно подробнее про статус учителя? И у бухгалтера норм зп
15 тисяч це норм зп в Києві?
Мудробаба• вчера в 17:19
Ответ дляПлакулька
Двадцать лет ждать выслугу -это того стоит
Гравіцапа
• вчера в 17:19
Ответ дляСвідок Перемоги
Тоб-то там де роботодавець - держава?
Так ,але в приватних не набагато більше платять також
Мудробаба• вчера в 17:20
Ответ дляГравіцапа
15 тисяч це норм зп в Києві?
У меня у мамы 45. Посёлок. Дистанционно работает
Гравіцапа
• вчера в 17:20
Свідок Перемоги• вчера в 17:23
Ответ дляГравіцапа
Тому що цей роботодавець не може платити більше (банкрот, іншими словами)
Не набагато більше? Де у держ.організації бухгалтеру на накладних (це вважається відносно простою роботою) платять 35 тис.?
МамОмужа• вчера в 17:24
Тому що такий стан економіки … але звісно тут розкажуть що так як живуть в Україні ніде в світі так файно не живуть
Леплю из пластилина• вчера в 17:24
Ответ дляГравіцапа
15 тисяч це норм зп в Києві?
15 тыс у бухгалтера в Киеве? У нас бухгалтера на первичке работают за 35 только потому что там маленький объем работ и они уже глубокие пенсионерки
маминаБубочка• вчера в 17:26
Ответ дляСвідок Перемоги
Тоб-то там де роботодавець - держава?
Не только. В частных фирмах тоже не всегда хорошие зарплаты. Например, если открыть ворк юа зарплата юриста с опытом в частных фирмах в основном 30-40 тыс.
Плакулька• вчера в 17:41
Ответ дляSvitlo_
25 у вчителя з вислугою і купою годин - це гарна зарплата?
Как и написала выше - пойдет
Потішаюся• вчера в 17:48
Я вчитель. Півтори ставки. 19 років стажу. Зарплата 33 тисячі.
На роботі до 15:10.
Взимку 2 тижні відпочинку, влітку відпустка 2 місяці.
Для жінки з дітьми не самий поганий варіант. Встигала і з садочка забрати, зі школи, на гуртки завезти. Не переживаєш, як діти на канікулах будуть.
На роботі до 15:10.
Мудробаба• вчера в 18:38
Ответ дляГравіцапа
фото
Вы в рабстве и вас силой заставляют там работать? Или это единственная вакансия на весь Киев?