Затишне кубло• вчера в 01:08

Концерт BTS

Дівчата, хтось їздив на концерти BTS в Європі? Поділіться враженнями
Всім шампаньського• вчера в 07:48
Донька була 25 та 26 квітня на концертах в Тампі. Я була з нею онлайн)
Ділитись?
Всі їхні концерти дивлюсь онлайн, європейські в тому числі.

автор Затишне кубло • вчера в 10:17
Хто наставив рука/лицо той недолугий і обмежений. Нормальне питання, а на порадниці як завше-все обісрати
Мона Лиза• вчера в 10:39
Ответ дляЗатишне кубло
Вчора на Вівьорс Техен написав що дуже хоче побувати в Україні)) Чекаємо після війни. Стадіон в Києві підійшов би їм. А так, нажаль, в Європу немає можливості поїхати(( Але кажуть восени буде фільм по цьому туру, сподіваюсь, у нас буде прокат.
Всім шампаньського• вчера в 12:14
Ответ дляМона Лиза
Позавчора написав)
Вчора на концерті в Парижі у українських Армі вже були плакати, що чекають і приготують йому борщ)
автор Затишне кубло • вчера в 18:16
Ответ дляМона Лиза
ДонбасАрена як раз пасує, моя мрія