Я матуся, мені можно• вчера в 14:47
Страховка авто. Зміна прізвища
Ситуація: я змінила прізвище, а права-ні . Страховка на старе . Запитувала в ШІ - можуть бути проблеми і страхова може відмовити у виплатах . Це дійсно так? Пи.си. Змінити в дія не можу бо права ще дуже старі , лише їхати в сервісний , а від мене від трохи далеко
Вимагаю спілкування• вчера в 14:54
Страховая цепляется за любую мелочь, лишь бы не выплатить. Поэтому все может быть
Я матуся, мені можно
• вчера в 15:11
Ответ дляВимагаю спілкування
Вам просто в страховой надо фамилию поменять.
Точно. Дякую. Не додумалась