Вумна вутка• 20 июля в 18:33

Вже бачили відео де сина тцкшника діти заставили їсти гі…о

Положили лицем в нього.
В шоці, що далі буде, насилля яке породжує ще більше насилля
Обнимашкина• 20 июля в 22:41
Ответ дляlilul990
А людина має право ухилятися?
Так має право тцк це робити?
Людина має право робити те що вважає за потрібне.

Просто каралева• 20 июля в 22:42
Так Лілу, від учасників подій. Про вас у zeленому танку теж чула :)
lilul990• 20 июля в 22:41
Ответ дляОбнимашкина
Удалено администрацией...
Обнимашкина• 20 июля в 22:41
Ответ дляПросто каралева
Ви чули про пхання заброньованих? - я так. А про багатодітного батька? - Я так. А про інвалідів і доглядачів інвалідів? - я так. А про пхання реальних військових? - я так. А про пхання 19 річних? - Я так. Останнього, правда випхали на півдорозі і балончиком залили,але сам факт ...
А собаці ноги поламали, мабуть, справжні няшки
Гореотума• 20 июля в 22:42
Ответ дляОбнимашкина
На жаль, суспільство дозволило ці методи, а міняти тепер хз хто буде. Бо тих, хто стоїть за цим свавіллям, все влаштовує
Ппоблема дещо глибша - ніхто не готував суспільство до такої ві1ни. Хоча декому це було зрозуміло в 2014, декому у 2021, а всвм, хто, залишився і не пішов - не дійшло і досі, думаюсь, що вони найрозумніші, але ні
Нічого вдягти• 20 июля в 22:42
Ответ дляПросто каралева
Слышала, но ни разу не видела и никого из окружения не трогали, что таки странно. Про уклон тоже слышала, постоянно муж ездит (по гражданке), никто не отвозил на БП или в тцк.
lilul990• 20 июля в 22:42
Ответ дляОбнимашкина
Так має право тцк це робити?
Воєннозобовязаний який не має відстрочки, повинен мобілізуватися а не ждати приводу бути бусифікованим
Обнимашкина• 20 июля в 22:42
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Ви теж можете бути матьошкою. Звідки нам знати? Приходите сюди для підбурювання розколу суспільства 💁‍♀️
lilul990• 20 июля в 22:42
Ответ дляПросто каралева
Від тцкашників чи тих кого бусифікували?

lilul990• 20 июля в 22:43
Ответ дляОбнимашкина
Розколюють тільки ті хто підбурює проти тцк
Аноним с кешбеком• 20 июля в 22:43
Ответ дляlilul990
А людина має право ухилятися?
Да.И за это есть ответственность по закону.Это точно не лишение свободы в подвалах тцк без связи с родными.
Просто каралева• 20 июля в 22:44
Ответ дляОбнимашкина
Точно, про собаку я і забула. Але це не мої знайомі (може Лілу захоче цих деталей)
Обнимашкина• 20 июля в 22:44
Ответ дляlilul990
Повинен чи не повинен - це особистий вибір кожного. І це не оправдує методи бусифікації, які теж порушують закон
Обнимашкина• 20 июля в 22:44
Ответ дляlilul990
Розколює ті, хто за зелень готовий рідну маму продати, думаю, вам це знайомо
lilul990• 20 июля в 22:44
Ответ дляПросто каралева
Усе із почутого від когось, як завжди
Гореотума• 20 июля в 22:47
Ответ дляПросто каралева
Я в останнє чула про батька з Кривого Рогу, який ´виховує дитину один´, але виявилося, що матір не позбавлена батьківських прав, і їх розлучення було фіктивне, ви знаєте ж про цей випадок?
lilul990• 20 июля в 22:45
Ответ дляАноним с кешбеком
Ви з таким стикалися?
lilul990• 20 июля в 22:45
Ответ дляОбнимашкина
Це не вибір, це обовязок
Обнимашкина• 20 июля в 22:45
Ответ дляlilul990
Усе із почутого від когось, як завжди
Що від когось? Про це писало багато пабліків, є відео? Мабуть, коли вас особисто це торкнеться, дійде до телемарафонного мозку

lilul990• 20 июля в 22:45
Ответ дляОбнимашкина
Ідіть поживіть в окупації, потім розкажете нам про правомірність дій тцк
Обнимашкина• 20 июля в 22:46
Ответ дляlilul990
А ви побували там, шановна? А в мене там побували родичі. Чи ваша окупація - це дорога з Кривого Рогу в Польшу?
lilul990• 20 июля в 22:46
Ответ дляОбнимашкина
Багато пабліків писало... тут є хоть одна реальна людина яка бачила беззаконня тцк? А не спорчені телефони?
Обнимашкина• 20 июля в 22:47
Ответ дляlilul990
Звісно, що бачила, але толку вам щось доказувати?
lilul990• 20 июля в 22:47
Ответ дляОбнимашкина
І шо ваші родичі? Зараз будете нам розказувать як там прекрасно?
Аноним с кешбеком• 20 июля в 22:47
Ответ дляlilul990
Ви з таким стикалися?
Я даже со смертью знакомого в тцк стикалася.
Вишневий цвіт• 20 июля в 22:47
А если все таки папка не тцк? А если этот папке точно так же приходит и пацана этого дома лупит? Ну нет же наполовину идиотов , если бьет он людей невинных будет и домашних кошмарить, то кого наказали? Самое страшное это коментарии женщин читать , что так и надо , так чем вы лучше тцкашников? Мраки
Просто каралева• 20 июля в 22:48
Ответ дляНічого вдягти
Ну то дай боже, щоб і далі їздив без проблем. В мене один близький з інвалідністю вже 1.5 року у війську, а інший заброньований 4(!!!) Рази бусіфікований і доставлений в тцк, 2 рази з 4ьох документи навіть дивились.
lilul990• 20 июля в 22:48
Ответ дляАноним с кешбеком
Офіційні висновки які? Я писала: за часів ато теж багато чоловіків помирало. Але такого розголосу не було. Причина пов´язана з зупинками серця на етапі мобілізації. Ніхто їх не бив
Обнимашкина• 20 июля в 22:48
Ответ дляlilul990
Ні, вони виїхали, через русню, але виїхали в Європу потім. І щасливі, що за межі країни, бо не стануть жертвами цього свавілля. Русню ненавидять, як і те, що робиться вдома
Аноним с кешбеком• 20 июля в 22:49
Ответ дляlilul990
В окупації нема тцк.І будь який чоловік може вільно виїхати звідти по українському паспорту. Такий ось парадокс.