Вумна вутка• вчера в 18:33
Вже бачили відео де сина тцкшника діти заставили їсти гі…о
Положили лицем в нього.
В шоці, що далі буде, насилля яке породжує ще більше насилля
Ответ дляОбнимашкина
Ні, вони виїхали, через русню, але виїхали в Європу потім. І щасливі, що за межі країни, бо не стануть жертвами цього свавілля. Русню ненавидять, як і те, що робиться вдома
Ну це ще бабка надвоє сказала. Чи не стануть ваші ухилянти мобілізованими. Європа не така добра як багато хто її собі малює
Гореотума• вчера в 22:49
Ответ дляВишневий цвіт
А если все таки папка не тцк? А если этот папке точно так же приходит и пацана этого дома лупит? Ну нет же наполовину идиотов , если бьет он людей невинных будет и домашних кошмарить, то кого наказали? Самое страшное это коментарии женщин читать , что так и надо , так чем вы лучше тцкашников? Мраки
Да я вообще в шоке. 5 лет держат под юбкой своих ненаглядных, и при этом их же сыначки пиздят других
Обнимашкина• вчера в 22:49
Ответ дляlilul990
Головне аби ви не стали ухилянткою. І не померли від серцевого приступу
Аноним с кешбеком• вчера в 22:50
Ответ дляНічого вдягти
Слышала, но ни разу не видела и никого из окружения не трогали, что таки странно. Про уклон тоже слышала, постоянно муж ездит (по гражданке), никто не отвозил на БП или в тцк.
Вы много ДТП в своей жизни воочию наблюдали?
Обнимашкина• вчера в 22:50
Ответ дляlilul990
Ну понятно. Ось і почалося. В принципі слід було очікувати таких висерів
Підводка до того яка прекрасна окупація кацапами
Звісно, почалося, вам же ж потрібно пару гривень від зєлєні заробити
Обнимашкина• вчера в 22:51
Ответ дляlilul990
Я не помру. У мене хороша фіз подготовка
Як ви там писали, це бабка надвоє сказала
Аноним с кешбеком• вчера в 22:51
Ответ дляlilul990
Офіційні висновки які? Я писала: за часів ато теж багато чоловіків помирало. Але такого розголосу не було. Причина пов´язана з зупинками серця на етапі мобілізації. Ніхто їх не бив
Причина смерті: помер від переохолодження.На березі річки вранці знайшли.
Нічого вдягти• вчера в 22:51
Ответ дляПросто каралева
Ну то дай боже, щоб і далі їздив без проблем. В мене один близький з інвалідністю вже 1.5 року у війську, а інший заброньований 4(!!!) Рази бусіфікований і доставлений в тцк, 2 рази з 4ьох документи навіть дивились.
Так моему все равно, он уже с убд. Ну доставили и что? Благополучно отпустили или отправили воевать?
Гореотума• вчера в 22:52
Ответ дляАноним с кешбеком
В окупації нема тцк.І будь який чоловік може вільно виїхати звідти по українському паспорту. Такий ось парадокс.
У меня есть реальная история на ваш ’парадокс’, когда двоих мужчин заставили при пересечении границы с Грузией сначала оформить рос паспорта, и тут же их поставили на учет и никуда не выпустили
Нічого вдягти• вчера в 22:52
Ответ дляПросто каралева
И да, что мешает знакомому с инвалидностью списаться?
Обнимашкина• вчера в 22:53
Ответ дляlilul990
Ви головне не соромтесь
Пишіть уже шо нам потрібна капітуляція
Зачєм нам те тцк. Міру мір
Пишіть уже шо нам потрібна капітуляція
Зачєм нам те тцк. Міру мір
Звісно, ви також пишіть, набивайте коментарі, скільки там, 800 грн в день платять?
Не соромтеся, життя ж в Польщі дороге
Аноним с кешбеком• вчера в 22:53
Ответ дляlilul990
І яка погана Європа,бо скоро мобілізує українців,яких раша не мобілізувала
Наивная Хо• вчера в 22:53
Ответ дляКоржик
Надеюсь их уже задержали и их родителей завели уголовное дело
Так, змусили кричати Слава ТЦК на камеру
Нічого вдягти• вчера в 22:53
Ответ дляАноним с кешбеком
Очень много, сама не раз попала, а так один раз в неделю точно наблюдаю
Леди Г• вчера в 22:54
Ответ дляКоко Шанель
а если вашего переведут?
нормальный человек не сможет творить такую дичь, как творят тцкашники. если бы мой супруг таким стал, то развелась бы.
Аноним с кешбеком• вчера в 22:54
Ответ дляГореотума
Почему не выпустили то?
Вишневий цвіт• вчера в 22:55
Ответ дляНічого вдягти
Знакомого с инвалидностью поймали и не отпускали а « проводили полит работы» склоняли что б подписал добровольное и так склоняли что человек помер
Аноним с кешбеком• вчера в 22:55
Ответ дляНічого вдягти
Не люблю брехню.
Просто каралева• вчера в 22:56
Ответ дляНічого вдягти
Ну я ж написала - один воює. А другий, як сказати блогополучно - всі 4 рази витягав директор (в минулому сбушнік) з яким він в дуже тісних стосунках. Останній раз визволити було непросто, бо відвезли у інший тцк, де зв´язки не так налагоджені.
Бабульція• вчера в 22:56
Його треба пожаліть? Ну впринципі очікувано, бо ненависть росте настільки, що потім в посадках будуть їх зназодить, а може і вже знаходять, тільки нам не показують, щоб не повтрювали.Бо саме через дітей вони зможуть відчути весь той біль, який відчувають матері синів яких відправив на смерть батько цього хлопчика.
Нічого вдягти• вчера в 22:56
Ответ дляВишневий цвіт
Что сделали его родные? Подавали в дбр?
Если что, то моего когда забрали я и комиссии и в суды подавала, я в курсе какое там беззаконие, но тема сейчас немного о другом.
Аноним с кешбеком• вчера в 22:57
Ответ дляlilul990
Це факт. Європу не цікавлять ваші права
Так як і чоловіків,які давно зрозуміли цей договорняк,ваші марафонні наративи не цікавлять. І хоч усріться.
Нічого вдягти• вчера в 22:58
Ответ дляАноним с кешбеком
Не люблю брехню.
И в чем моя брехня? Я в Киеве живу и целыми днями в разъездах, думаете тут мало ДТП?)
Нічого вдягти• вчера в 22:59
Ответ дляПросто каралева
При чем тут связи, если у него официальная бронь? Ну вы же понимаете, что все проводят через базу и не так просто снять бронь. Про воюет с инвалидностью это только его личное желание, он вправе списаться в любой момент.