Мой завтрак• вчера в 19:52
Підозрюю, що мій чоловік трохи ревнивий. Це так, чи мені здалось?
ʼчоловікʼ в сенсі партнер, а не законний.
Працюємо разом.
І ось зараз, на четвертий місяць стосунків, мені деякі реакції здаються дивними.
1. Запитує про колишніх партнерів. Хто був, який був секс
2. Варто мені сказати, що до мене приходив симпатичний сантехнік або новий двірник на вулиці такий гарний мужчина, він каже щоб я йшла до нього.
3. Коли мене шукає якийся колега, він шкіриться на нього, питає чому він прийшов, переключає увагу на себе або взагалі відповідає замість мене.
Ще коли я кажу що він занадто мене ревнує він каже ʼя ще і не починавʼ
Працюємо разом.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Ревнивий
Просто специфічний характер
No problems• вчера в 19:56
это уже не звоночки, а прям сирена поезда. бегите, пока ноги целы, а то такое чмо еще и сломать их может за кривой взгляд
Теща дочки• вчера в 19:59
А вы так и говорите ему?
“Симпатичный сантехник ?
Гарний мужчина дворник» ? Вы глупая ?
“Симпатичный сантехник ?
Гарний мужчина дворник» ? Вы глупая ?
Непонятно• вчера в 19:59
Варто мені сказати, що до мене приходив симпатичний сантехнік або новий двірник на вулиці такий гарний мужчина, він каже щоб я йшла до нього...
Вы хворэнька, чи тупенька?
Теща дочки• вчера в 19:59
Ответ дляМаргарита и Мастер
чувак з припізд´ю. тікай
По моему там автор такая
Теща дочки• вчера в 20:04
Ответ дляМаргарита и Мастер
чому?
Симпатичный сантехник ?
Гарний мужчина дворник» Она говорит своему мужчине
Зачем ему это ??
Файна_зупка• вчера в 20:05
Ответ дляМаргарита и Мастер
чому?
А зачем регулярно провоцировать.Отзеркальте ситуацию,муж жене будет регулярно повторять про симпатичную продавщицу.красивую официантку и тд
Сунуся в чужі справи• вчера в 20:05
ʼя ще і не починавʼ звучить як серйозна погроза, біжіть поки не пізно
Техпаспорт на медузу• вчера в 20:21
Самец он, а не ревнивый.
Я бы его послала куда подальше за такое поведение
КонФФетОшка• вчера в 20:30
1. Куколд
2. Обижуля, но вы и вы хороша.
3. Латентный гей, влюблен в коллегу.
2. Обижуля, но вы и вы хороша.
3. Латентный гей, влюблен в коллегу.
Аннуитет• сегодня в 02:14
Ревнивые люди про бывших не спрашивают. Ибо от этой инфы у них только стресс и дурные мысли будут.
Ваш скорее специфический. Контролёр-мазохист. Может, просто жизнь била его. Рано делать выводы, смотрите на отношение к себе в целом, ревность то такое, не давайте повод и, может, всё утихнет.