Кринжова баба• 20 июля в 22:24
Дізналась, що донька залізла в кредитку
Я завжди говорила своїм дітям, що кредити, кредитні картки це зло. А вчора дізналась, що донька витратила зі своєї кредитки 120 тис. На моє питання нащо вона це зробила - відповіла, що їй не вистачає зп. Їй 26 років, розлучена, орендує житло. Ніби і працює на роботі, а тут таке. Як Ви б відреагували?
Кринжова баба
• вчера в 08:58
Ответ дляСплюшка
Постійно користуюся кредиткою, майже завжди в пільговому періоді, якщо людина фіансово грамотна, то в кредитці немає нічого страшного, іноді дуже добре виручає, коли щось потрібно тут і зараз,а до зп ще дожити треба.
Вона теж в пільговому періоді
Я Головна• вчера в 09:43
Ответ дляМетровий сантиметр
В Украине дают такие кредиты при обычной зп?
дают и без зп