Кринжова баба• вчера в 22:24
Дізналась, що донька залізла в кредитку
Я завжди говорила своїм дітям, що кредити, кредитні картки це зло. А вчора дізналась, що донька витратила зі своєї кредитки 120 тис. На моє питання нащо вона це зробила - відповіла, що їй не вистачає зп. Їй 26 років, розлучена, орендує житло. Ніби і працює на роботі, а тут таке. Як Ви б відреагували?
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 22:33
Ответ дляКринжова баба
Вона теж так робить. 120 тис це за рік назбиралось
Троль спалился, если бы год, то уже бы проценты платила каждый месяц приличные
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 22:33
Ответ дляКринжова баба
Я точно не збираюсь цього робити
Тоді й не лізьте. Ви якась дивна. Подумайте чому донька влізла в кредит, а не до вас звернулась.
З понеділка на дієті• вчера в 22:34
Ответ дляКринжова баба
Але це не привід залазити в кредитку
кем и где работает?
Кринжова баба
• вчера в 22:34
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Бо я їй з 18 років її грошей ніколи не давала
Лінива, не каюсь• вчера в 22:34
Ответ дляАпофиозная
не дуже зрозуміло, як їй стільки дали, раз зарплата лише 35-40
У меня 90 тысяч кредитного лимита, я вообще не работаю. Нахера его дали непонятно
Это в моно
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:34
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну логично. Не захотела слушать поучений мамки
Наверняка• вчера в 22:34
Ответ дляАпофиозная
не кожному банки дають таку суму на кредитку, тож напевно, щось вона вміє і розуміє
У меня 180 тыс лимит. Доход указывала 9000 грн
Перша скрипка• вчера в 22:34
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Може й платить. Чому зразу троль?
Кринжова баба
• вчера в 22:34
Ответ дляЗ понеділка на дієті
кем и где работает?
Вона працює супервайзером
Кринжова баба
• вчера в 22:36
Ответ дляПасти Ла
фото
Вона окремо і за свої кошти живе ще з 18 років
Лінива, не каюсь• вчера в 22:36
Ответ дляРозумашка
Если есть возможность, помогите закрыть в первый и последний раз.
Дочь Вас боится, поэтому не рассказала, что есть проблема, налаживайте отношения.
Нет, дочка поймет что можно брать больше, мамка покроет
З понеділка на дієті• вчера в 22:36
Ответ дляКринжова баба
Зп 35-40. Вона отримує зп, закидає на карту і періодично знову звідти витрачає
то хай витрачає. це її справа. вона ж не якась спущена, робить на роботі, то й норм.
Бентливуман• вчера в 22:37
Ответ дляКринжова баба
В неї 35-40 тис, вона їх кидає на карту, а то і більше
Это в каком банке дают при такой зарплате лимит 250 тыс?
Кринжова баба
• вчера в 22:37
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ні, я не закрию. Спеціально не допомагають дітям з їх 18 років
ЖенаАйтишнеГа• вчера в 22:38
Ответ дляКринжова баба
В вашому випадку краще б не народжували. 18 це ще студент.
Правильно_Валерчик• вчера в 22:39
Ответ дляПерша скрипка
Запросто дають, якщо хороша кредитна історія. Мені банк весь час нав´язував збільшення кредитного ліміту, я весь час відмовлялась, вони мені запропонували бонус - 3% кешбека з будь -якої покупки, якщо я збільшу ліміт)
в мене на 1 картці лежить 200 000 на іншій 230, але кредитки більше 50 000 не дають.
Бентливуман• вчера в 22:39
Ответ дляКринжова баба
Нафига тогда лезете к дочери с контролем?
Лінива, не каюсь• вчера в 22:39
Ответ дляКринжова баба
Может если бы помогали, то ваша дочка за кого попало не бежала взамуж по малолетству. В теперь в 26 уже разведенка
Кринжова баба
• вчера в 22:40
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так, донька навчалась на стаціонарі, жила в іншому місті та працювала паралельно
Кринжова баба
• вчера в 22:40
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вона вийшла в 21
Перша скрипка• вчера в 22:41
Ответ дляПравильно_Валерчик
Може вони вважають, що ви багачка і вам кредити не потрібні?
Правильно_Валерчик• вчера в 22:41
Ответ дляПерша скрипка
насмішили)
Мстящий за Зайца• вчера в 22:42
Ответ дляАпофиозная
У мене зарплата 40. В Моно кредитний ліміт 150 тис, в Приват 50.
Я в Моно влізла і вчасно віддавала, підвищили. В Приватні не брала
Соседушка• вчера в 22:42
Ответ дляМетровий сантиметр
В Украине дают такие кредиты при обычной зп?
в мене й без зарплати на кредитці 27 тис, було більше, вже погасила частину. банк навіть жодного разу довідку про доходи не спитав
Бойова• вчера в 22:44
Ответ дляПерша скрипка
Оплатіть донці курси фінансової грамотності
Пізно.
Скоро доця прийде просити ’позичити’
Стефанія• вчера в 22:46
Ответ дляАпофиозная
У меня вообще нет дохода и такой лимит на моно. Дают всем без разбора. Они ничем не отличаются от микрозаймов сейчас.
Кринжова баба
• вчера в 22:47
Ответ дляБойова
Пізно.
Скоро доця прийде просити ’позичити’
Вона ніколи не позичає в мене
Червона рута• вчера в 22:49
Ответ дляРозумашка
Какие проблемы???? Она не больна, ее не шантажируют, она просто безмозглая транжира