Пирожкиня• 11 июня в 16:59
Нерухомість при заборгованості банку
Доброго дня,
не один рік сплачувала банку %% по кредиту,але,нажаль,сам кредит не зменшувався
І це були шалені суми за рік
Зараз такі склались обставини,що оплачувати навіть %% немає з чого
Банк в кредитних канікулах чи реконструризації відмовив
І пішли шалені %%
Питання: у мене є 1-кімнатна квартира 36 кв.м
Банк накладає арешт на нерухомість (суд),так ?
У мене заберуть квартиру?
Це єдине житло
Дякую
І це були шалені суми за рік
І пішли шалені %%
У мене заберуть квартиру?
Це єдине житло
Дякую
Танцепесенная• 11 июня в 17:07
Маловероятно. Не платите. Они сначала пугать будут, потом сами предложат заплатить только закрыть тело кридита, без %.
Пирожкиня
• 11 июня в 17:08
Ответ дляПомидорина
Вам бы несовершеннолетнего прописать к себе
Немає кого((
Перша скрипка• 11 июня в 17:32
У мене у двох знайомих банк забрав житло. В одному зареєстрований неповнолітній. Ну банк чекає, коли дитині виповниться 18. Ні житі в квартирі, ні продати не можуть.
У другому випадку просто забрав банк квартиру. Дівчина повернулась до батьків.
Пирожкиня
• 11 июня в 17:38
Ответ дляПерша скрипка
Дякую за відповідь
Боневтікла• 11 июня в 17:42
Ответ дляПерша скрипка
То забрав чи чекає?
Перша скрипка• 11 июня в 17:46
Ответ дляБоневтікла
То забрав чи чекає?
Квартиру забрали, але продати банк її не може. Жити там не дає, продати не може. Просто належить тепер банку і банк чекає, коли виповниться 18 р дитині, щоб виставити на продаж . Вже недовго залишилось чекати. Але дівчина теж була впевнена, що з дитиною їй банк нічого не зробить. І можна не платити кредит та відсотки.
Боневтікла• 11 июня в 17:48
Ответ дляПерша скрипка
То як саме ’забрали’?
Перша скрипка• 11 июня в 17:52
Ответ дляБоневтікла
То як саме ’забрали’?
Через суд. Передала документи в банк, отримала рішення звільнити квартиру до такої то дати.
Боневтікла• 11 июня в 17:52
Ответ дляПерша скрипка
Які документи передала?
Пригощаю кашею• 11 июня в 17:55
Продать банк не может ипотечное жилье- мораторий. Но опечатать и ждать конца войны- вполне.
Сперва будет суд. Ищите адвоката
Пирожкиня
• 11 июня в 17:57
Ответ дляБоневтікла
По якому кредиту ви не сплачуєте відсотки, по іпотечному?
Ні
Пирожкиня
• 11 июня в 17:58
Ответ дляПригощаю кашею
Сперва будет суд. Ищите адвоката
Квартира моя власність
Не іпотека
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:01
Ответ дляПирожкиня
Квартира моя власність
Не іпотека
А! Нет, не заберут, если задолженность меньше 400 с чем то тысяч гривен
Если больше- идите в ВСУ, у военнослужащих не забирают
Пирожкиня
• 11 июня в 18:03
Ответ дляПригощаю кашею
Зараз поки менше
З відсотками зараз - 120 тисяч
Але я не маю можливості далі сплачувати-і набіжить через якийсь час
Там шалені відсотки
З відсотками зараз - 120 тисяч
Там шалені відсотки
Пирожкиня
• 11 июня в 18:03
Ответ дляПригощаю кашею
Вже я не ходок((
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:05
Ответ дляПирожкиня
Зараз поки менше
З відсотками зараз - 120 тисяч
Там шалені відсотки
З відсотками зараз - 120 тисяч
Там шалені відсотки
Пишите им заявления и пусть вам копии отмечают- что, мол, просите реструктуризацию, просите письменно вам отвечать. Для суда пригодится.
Не нервничайте
Пирожкиня
• 11 июня в 18:06
Ответ дляПригощаю кашею
Не нервничайте
Відмовляють в реконструризації
Хоча у мене гарна кредитна історія і жодної просрочки
Дякую
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:09
Блин, из за несчастных 2.5 тыс уе, такое стресс вам.
Продолжайте писать им письма, мол, все отдам, но нужна реструктуризация. В НБУ пишите- чтобы вам дали разъяснение. Банку- копию.
Ничего не заберут у вас, вот, увидите! Все наладится и вы закроете тот кредит
Пирожкиня
• 11 июня в 18:09
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Але вона у віці і якщо з ней станеться-я не зможу із-за боргу подати на спадщину?
Я правильно розумію
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:10
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Подать сможете и получить наследство тоже. Потом могут стягивать.
Пирожкиня
• 11 июня в 18:10
Ответ дляПригощаю кашею
Дякую за поради вам і підтримку
Зрозуміла щодо письмових заяв
Пирожкиня
• 11 июня в 18:11
Ответ дляПригощаю кашею
Зрозуміло
Дякую
Боневтікла• 11 июня в 18:15
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Ні, не правильно.
Пригощаю кашею• 11 июня в 18:16
Не нужно дарить - посмотрела практику. Чтобы не обвинили в сокрытии.Ждите иска в суд от банка. Нужен будет грамотный адвокат, чтобы оставить тело кредита и реальные проценты.
Даже, если банк выиграет, то передаст исполнителю и вы будете оплачивать потихоньку из своих официальных доходов.
Ничего критичного.
Боневтікла• 11 июня в 18:23
Ответ дляПригощаю кашею
Ничего критичного.
Фіктивність правочину треба доводити в суді, а не ’обвинили’, якщо це угода між родичами, вірогідність задоволення позову - нульова за обставин авторки. Банк ще й витрати судові має сплатити.
Пиши-пропало• 11 июня в 20:04
Ответ дляПирожкиня
Ще є такий,можливо,варіант
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Хто знає?
Подарувати мамі квартиру,щоб не забрали
Я правильно розумію
Мені здається, що заставне майно не можна подарувати без згоди банку. Навіть якщо банк погодиться на це дійство, то спадкооємець за законом несе тягар боргів спадкодавця. Отже, ваш борг нікуди не дінеться.
Пирожкиня
• 12 июня в 14:42
Ответ дляБоневтікла
Ні, не правильно.
Дякую за відповідь
Прочитала ваші коментарі
Чому ні,не підходить?
Справа в тому,що я все одно не зможу виплачувати навіть тіло кредиту ні зараз,ні потім
Втрата працездатності,допомогти немає кому
За останній рік відсотків я сплатила банку 33600 грн
А ще перед цим також
Кредит був виключно на проблеми зі здоров´ям,постраждала від війни
Дякую за поради
Прочитала ваші коментарі
Чому ні,не підходить?
А ще перед цим також
Дякую за поради