Морожена_курка• вчера в 13:23
Закарпаття, Берегове термали
Всім привіт!) хотіла запитати, хто відпочивав в Берегове - чи є якісь екскурсії звідси на Синевир чи на Шипіт?
Порадьте не дорогі кафе, щоб смачно було)
Можливо хто має контакти, хто займається перевезеннями- щоб доїхати до аквапарку Косино.
Батьки завжди їздили в Поляну, і звідти екскурсійними маршрутками на термали, а в цьому році дуже подорожчало пальне, то вирішили що зручніше буде зняти житло біля термалів, щоб не їздити кожного дня.