Тихомандражная• 1 час назад

Все радуются что сняли Сырского

И вместо него будет Драпатий!
Чем он так хорош ?? Ведь он тоже поддерживает действия ТЦК
lilul990• 1 час назад
Ответ дляПланшетница
Lilu, да, встали и ушли по домам
По яким домам? Їх уже не буде. Усе піде в окупацію.

Все до блиску• 1 час назад
Ответ дляПланшетница
Кто мы?
Вова з Андрієм із кооперативу Дінастія))
Тут надолго• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Шо ви хочете? Шоб всі зібрали речі і пішли з позицій віддавши Запоріжжя росії.

Як вона того вимагає? Говоріть конкретніше
А що мені до інших людей? Хай мруть.
Закуйовджена життям• 1 час назад
Ответ дляТут надолго
Удалено администрацией...
Нога на ногу• 1 час назад
Ответ дляТут надолго
Как оно за..балл жить в этом государстве где все стоит сугубо на грубых жестоких манипуляциях к своему народу
Народ это всё позволяет, кто ему доктор?
Планшетница• 1 час назад
Ответ дляВсе до блиску
Ну эти точно себя крутыми считают
Kidstaff Bot• 1 час назад
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
aglaya-ce1f• 1 час назад
Ответ дляНога на ногу
Что и требовались доказать. Поэтому сегодня уже и объявили про отловы в 30тыс ежемесячно. В который раз доскакались
Больше, значительно больше....в августе где-то будет объявлена интересная новость для народа
df364tye3• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Кровати переставляют, шило и мыло местами меняют
100 процентов ,,,
но во времена подобных перетрусок , беспредел снижается ,,,
на время не много , но все же ,,,
все хотят остаться на своих поэтому без , гучных косяков , без скандалов ,,,
возможно кто то сможет спастись ,,,
сирский уже был по полному беспределу ,,,

Басина• 1 час назад
Ответ дляДон Пэдро
Бляха та если объявить программу’100 тыс за ухилянта ´то местные бабы сдадут своих ненаглядных аж бегом. Учебки успевать не будут
То ви з кацапками сплутали)
О_Юми• 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
Сырский -абсолютное зло и геноцидник ЗСУ, марионетка ZЕ-Ермака, недавно Ермачня к нему приперлась на встречу с указами от Вероники ZE Фен-шуй, совсем берега потеряли зеленые уроды, есть надежда, что Драпатый не будет марионеткой ЗЕка, по крайней мере его уважают в армии...но это пока..
Якби він не був маріонеткою Ще, то він не отримав би посаду
Манула• 59 минут назад
Допис, який буде непопулярним.

Зеленський не хотів звільняти Сирського. Але він бачить, що його примушують до цього. Тож іде на це, але треба розуміти його наступні дії.

Зеленський вимушено погодився. Але він ненавидить, коли хтось популярніший за нього. А новий Головнокомандувач має повагу серед військових та популярність серед українців. І тому Зеленський гарантовано буде нищити цю популярність. Чим? Відповідь на поверхні — мобілізацією.

Ще до всієї цієї катавасії зі зміною уряду та протестами було ухвалено рішення про посилення мобілізації. З вересня заплановане зняття бронювання з багатьох структур, а ТЦК вже опрацьовує потенційні списки тих, хто може бути мобілізований. І це необхідність на тлі того, що в Росії буде запроваджена масова мобілізація після виборів 20 вересня. Але варто зрозуміти, що мудрий нарід пов´яже це з новим Головнокомандувачем, а анонімні телеграм-канали будуть активно просувати це в інформпросторі України. Популярність нового Головнокомандувача нищитимуть системно та послідовно не лише з боку Банкової. Ще треба сказати, що на кону бабло, велике бабло, а новий Головнокомандувач заважатиме його пиляти. Тож гарантовано можна сказати: «доброзичливців» вистачить.

Новий Головнокомандувач не зможе створити диво, бо він військовий, а не чародій. Йому потрібні будуть ресурси. І резерви — це найперший серед усіх ресурсів, але резервів немає. Але й інші ресурси будуть в обмеженій кількості. Тому, якщо в ОП захочуть створити додаткові проблеми новому Головнокомандувачу, то обмежать доступ до всіх ресурсів. Можливості є. І про це не варто забувати.

І останнє. Якщо Зеленський буде, як і раніше, втручатися в керування армією, не маючи профільної освіти, досвіду та знань, то знову створить хаос. А от у цьому він дійсно талановитий. І це теж буде бити по новому Головнокомандувачу.

Тому новому Головнокомандувачу варто не лише бажати досягнень та вдачі, а й допомагати протидіяти тому, що буде. А в тому, що це відбувається, я впевнений на 100%.

Ну, і сподіваюся, що Михайлу Драпатому вдасться все це здолати й дати таку відсіч рашистам, щоб гідно вписати своє ім´я в історію України. Нехай у вас усе вдасться, пане новий Головнокомандувачу ЗСУ!
(с.) Береза
LyudaT• 58 минут назад
Ответ дляТихомандражная
Нафига воевать ? Пусть идут на переговоры !
Это ТЦК сплошное беззаконие и коррупция ! Рассадник бандитизма
А хуйло хоче переговорів? Чи нам самим з собою переговори вести?
lilul990• 58 минут назад
Ответ дляМанула
Допис, який буде непопулярним.

(с.) Береза
Звідки інфа про повагу серед військових до драпатого?

Та ще і у пана берези який втік за кордон
lilul990• 57 минут назад
Ответ дляМанула
Допис, який буде непопулярним.

(с.) Береза
Повний брєд
Манула• 56 минут назад
Ответ дляlilul990

Ну навіть у АнтіГріна вона є, сьогодні якраз слухала
Наталія-Ната• 56 минут назад
Ответ дляТихомандражная
Не забирайте игрушку у власти
lilul990• 55 минут назад
Ответ дляМанула
Більшість солдат вперше почують про драпатого, не кажучи про повагу. Ставлення сміливо можна назвати нейтральним
Kateryna-S• 55 минут назад
Ну вот! А говорите ничего от вас не зависит. 5 дней протестов и сделал то что просил народ на протестах.
Поздравляю украинский народ!

Кто чего хочет - вперед! Президент вас слушает.

Наталія-Ната• 55 минут назад
Ответ дляLyudaT
Он на самом деле хочет переговоры, просто в позиции силы выставляет нам условия, которые нам не нравятся, пока прямой угрозы нашей жизни нет
Манула• 54 минуты назад
Ответ дляlilul990
Повний брєд
Найбільша маячня в голові потужного ...
lilul990• 53 минуты назад
Ответ дляНаталія-Ната
40 балістичних ракет на київ це не пряма угроза життю?
Маска-0b9f• 53 минуты назад
Ответ дляKateryna-S
Поздравляю украинский народ!

А разве Фёдорову вернули пост министра обороны?
lilul990• 52 минуты назад
Ответ дляМанула
Найбільша маячня в голові потужного ...
Ну не березі тявкати з іншого берега як тут і шо
Наталія-Ната• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Если бы это была ПРЯМАЯ угроза тут бы уже почти никто не жил, как в сёлах где каждый день минус улица. В Киеве несколько лямов проживают а большая часть ракет( должно быть) собьют в итоге считайте вероятность..
Манула• 51 минуту назад
Ответ дляlilul990
Ну тоді і вам так саме))
lilul990• 50 минут назад
Ответ дляНаталія-Ната
Це свідчить тіки про те шо людина до всього звикає. Даже у розбитій вщент Варшаві хтось жив. 90 відсотків міста було зруйновано
Наталія-Ната• 48 минут назад
Ответ дляlilul990
Нет, просто у каждого в голове математика в такие моменты «в Киеве 3 миллиона, ракет 50, хай половину собьют, треть попадёт в цели и одна в дом.. а домом десятки тысяч,, значит вероятность такая что можно даже не слезать с кровати».
lilul990• 48 минут назад
Ответ дляНаталія-Ната
Знову легалізувати путінські хотєлки?

Шоб він нападав знову і знову? Уже з ним примирилися після Криму. Воно невмєняєме
aglaya-ce1f• 47 минут назад
Ответ дляНаталія-Ната
Сейчас не сбивают, более того, прилетает до тревоги. Ну да, вам правда об этом не скажут)