Ні за холодну воду• вчера в 17:22

Портавентура Салоу/ ви б пішли якби там були?

Не люблю екстрим
Copy-Paste• вчера в 17:29
Там можно не кататься , а пройтись по всем шоу. Тоже интересно.

Новопоштинская• вчера в 17:29
Была там но из-за ребенка , я такое не люблю . Для меня лучше по Барселоне погулять
Турагенція Tourdream• вчера в 17:42
У Порт Авентура є багато не екстремальних атракціонів. Та взагалі дуже приємна атмосфера у різних тематичних зонах. Вважаючи, що бувають дуже приємні акційні ціни на квитки (ми у червні покупали 3 парки на 2 дні за 37 євро), то чому б не відвідати )
автор Ні за холодну воду • вчера в 21:00
Ответ дляТурагенція Tourdream
Скажіть а як туди доїхати
Ми в салоу біля магдональдсу живемо
Чи все такі краще пішки пройтись?
Турагенція Tourdream• вчера в 21:33
Ответ дляНі за холодну воду
Скажіть а як туди доїхати
Ми в салоу біля магдональдсу живемо
Чи все такі краще пішки пройтись?
Ми відпочивали у Ла Пінеді. Їхали автобусом Plana прямо до парку.
У Салоу теж цими автобусами їздили.
Подивитися, можливо у Вас десь поблизу є зупинка автобусу і там є розклад по різним маршрутам.