ДелайКак_Я• вчера в 19:50

Питання до бухгалтерів мед закладів. Атестація робочих місць.

Вітаю. Я другий місяць як працюю бухгалтером з заробітної плати в державній лікарні. І ось у цьому місяці спливає п´ять років з дня проведення атестації робочих місць деяким категоріям працівників. Підкажіть, чи обов´язково має проводитися атестація , якщо заклад не знаходиться в зоні бойових дій? Чи попередня , діє до закінчення воєнного стану + наступні пів року після його закінчення?.
Дякую.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 20:04
Аттестацией разве бухгалтера занимаються?

автор ДелайКак_Я • вчера в 20:18
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не бухгалтери, але атестація не проводилася і я , як бухгалтер не знаю чи знімати доплати.
ПотеряласЯ Я...• вчера в 20:38
Ответ дляДелайКак_Я
Вы хотите сказать если я работаю на аттестовано рабочем месте, то у меня бОльше зарплата?
Святатабожа• вчера в 20:49
Ответ дляДелайКак_Я
Вам кадри мають наказ надати, хіба ні? На зняття надбавки, або продовження виплати з посиланням на нормативний документ. Або якщо в наказі на встановлення надбавки була дата, до якої здійснювати виплати, ним і керуєтеся, якщо іншого не видавали.
Святатабожа• вчера в 20:54
Атестація в мед закладах - то про шкідливі умови? НЕ працювала в мед.закладах, але колись працювала з працівниками на шкідливих умовах за результатами атестації
Святатабожа• вчера в 21:09
Гуглиться це питання на раз

’Проведення атестації робочих місць у період воєнного стану можна відтермінувати, якщо це неможливо через бойові дії. Проте в регіонах, де ситуація контрольована, роботодавці зобов’язані проводити її у встановлені строки’

Додатково нормативку треба почитати.