ХикориДикори• 2 часа назад
Ви звикли жити за кордоном у невеликому/ непопулярному місті ?
Питання до тих, хто живе за кордоном але не у великих містах, не зовсім популярних. Ну для прикладу, якщо ви знаходитеся у США і живете не в Чикаго, чи Маямі, а в якомусь там містечку Остін штату Міннесота. Не в Парижі, а якомусь селі чи містечку за дві години їзди до нього. Ви звикли так жити, знайшли щось цікаве для себе, чи навпаки примушуєте себе до таких реалій, так як тут робота, житло, школа для дитини , все налагоджено і якось страшно починати заново шукати роботу і думати про переїзд? А можливо про інше зовсім думаєте?
Деловитая• 2 часа назад
Живу в Германии в пригороде - прекрасно. Никаких мигрантов, горы, доставка как часы - мне уже лень даже по магазинам ездить шопиться
ИМХОля• 2 часа назад
Вы на приколе? Или у нас все выехавшие исключительно из киевов повыезжали?
Повітруля• 2 часа назад
Я живу в 40 минутах от крупного города. Мне норм. Где живу, город красивый, есть все что надо
Неновая почта• 2 часа назад
Ответ дляИМХОля
Из Киева в Нью Йорк ) других вариантов нет
АБВГДэшница• 2 часа назад
Мне нравится жить в маленьком городе, здесь безопасней, чем в большом.
Добротная• 2 часа назад
Интересно, как вы себе представляете жизнь людей, которые живут в 40 минутах от Майами и чем она отличается от жизни тех, кто живет где то в Южной Каролине, например или в Делавере? Что в Майами такого выдающегося, что его отличается для жизни?
Иванка Бур• 2 часа назад
Я собі вибрала маленьке місто неподалік від великого, для мене воно ідеальне
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляДеловитая
Це де таке чудо?Робота є? Я мабудь в іншій Німеччині живу😁
Кривая спроса• 2 часа назад
Жила в маленьком селе. Меня не устраивало то, что ничего там нет. А у меня нет машины.
Нашла жильё в пригороде большого города и переехала.
Видна міленіалка• 2 часа назад
Я з Києва, киянка в ннннному поколінні з 2 квартирами в центрі міста. Виїхала на скідуей айленд у Джорджії, це моє щастя. Природа, оточення, якість життя-все чудово. Була у всіх великих містах США і повтору з Україною не хочу
Деловитая• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
Деанона не будет) Бавария.
Работаю на хоумофисе.
Иванка Бур• 2 часа назад
Ответ дляВидна міленіалка
Які міста США мастхев до туриста?
Борисфенка• 2 часа назад
Також киянка, живу в містечку на 50 тисяч населення неподалік Гамбурга. Спочатку думала, що буде незвично, зараз ідеально - тиша, спокій, все під боком, інколи їздимо в Гамбург розвіятися, але увечері залюбки тікаємо назад.
Доктор Хаос• 2 часа назад
Ответ дляИМХОля
А чего ты, блд, так неуважительно про Киев??
Доктор Хаос• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
Бо якби писала мабуТь то знала б більше .
Добротная• 2 часа назад
Я живу в 1,5 часах езды от Нью Йорка, у меня в пешей доступности магазин продуктовый, аптека, рестораны, библиотека, теннисный корт. Не могу сказать, что мне надо было специально к чему то привыкать. Место мы выбрали из за школы. Но у него кроме школы оказалось еще много плюсов. Например, лес практически под домом
ХикориДикори
• 2 часа назад
Ответ дляДобротная
В пості я запитала , хто живе за дві години їзди, а не 40 хв, що вважається пригородом Маямі чи іншого великого міста.
ХикориДикори
• 2 часа назад
Ответ дляИванка Бур
Неподалік це як? Дві години їзди?
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
Кто тебя так обидел? Или ты по жизни просто злая?
Видна міленіалка• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Иванка Бур• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
Неподалік це як? Дві години їзди?
15 хв. 2 год їзди це вже буде інший регіон ,в кожному є гарні міста
НичеНипанимаю• 2 часа назад
Живу у селі біля Марбурга. Мені дуже подобається. Це незвичний досвід після Харкова. Природа, садочок з квітами, тиша. Їду на роботу повз міські квартали і розумію, шо не хочу більше жити в мурашнику. Чоловік їде на роботу на машині. Назад закупає продукти. А я на автобусі потихеньку.
Молоді навряд чи сподобається.
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Живу за 2.5 часа езды поездом от Лондона, север Англии, 700тым населения.
ХикориДикори
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Неподалік, це як далеко? Явно не дві години?
Доктор Хаос• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
Ты давай не манипулируй. Я просто тупых не люблю . Все просто.🤷♀️
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
30 км. Година транспортом, півгодини машиною.
За дві години можна проїхати 200-300 км, Європа не настільки велика, щоб знайти глушину, і густонаселена.
Може в Америці таке є.
Добротная• 2 часа назад
Ответ дляХикориДикори
Вы написали 40 мин, а потом исправили зачем то. Но это не суть важно. Вопрос остается актуальным. Как по вашему выглядит жизнь семьи, проживающей в Майами? Она 24/7 на вилле Версачи тусит, а он на яхте рассекает по волнам?
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
А ты уровень интеллекта определяешь по одной грамматической ошибке на форуме в 11 вечера? И готова оскорблять с прыжка..
Нюню..
Береги нервы.
Нюню..
Береги нервы.
Доктор Хаос• 2 часа назад
Ответ дляТундиринда
Нюню..
Береги нервы.
Нюню..
Береги нервы.
Какие нервя . Женщина. Смешная.
Тундиринда• 2 часа назад
Ответ дляДоктор Хаос
Какие нервя . Женщина. Смешная.
Смейся. Тебе все можно