Пузата Хата• 1 час назад

Хто їздив у Польщу збирати полуницю чи інші ягоди?

Якщо начебто роботодавець оплачує проживання і харчування. Чи нормальне харчування?
Взагалі, що там найважче в роботі? Я сама з села, в принципі звикла працювати на городі.
Який одяг потрібен для роботи? Яке взуття? Якщо жарко, чи можна працювати без взуття (на городі часто працюю босоніж, так легше переносити спеку)?
Майструю крила• 1 час назад
А чому саме полуницю збирати? Там більше платять, ніж на складі якомусь?

Пліткарка• 1 час назад
Сезон уже закончился
Шалена невинність• 1 час назад
Моя подруга ездила в теплицу, на грибы. Самое сложное то, что они очень рано начинают и постоянно сгорбленная
Шалена невинність• 1 час назад
Лучше на борувку ехать, там хоть кусты, собирать проще
Зайканалужайке• 55 минут назад
Головне, щоб вас оформили офіційно, а не оплата готівкою.
Біток чи ефір?• 50 минут назад
Ответ дляЗайканалужайке
Ніхто на сезонну роботу не буде оформлювати людину, тим більше не поляка.
спальное место• 50 минут назад
пусть у вас в жизни все наладится и вам не придется работать на вонючих панов которые вас будут курвой называть. Я не стебусь, от всей души желаю нашим трудолюбивым украинским людям не попадать в рабство никогда! 💖
Біток чи ефір?• 47 минут назад
Самое тяжёлое это стоять целый день раком.
Потом ящик(и) нужно донести до ’базы’ где его принимают.
Начинают на рассвете для того чтобы закончить или сделать перерыв к тому времени когда начнётся жара.
По одежде думаю у разных работодателей разные требования.
В большинстве случаев работай в чём тебе удобно - никаких требований нет.
По питанию и проживанию условия опять-таки зависит от конкретного работодателя.
Великий сатирик• 46 минут назад
Автор, пошукайте ролики на ютубі. Є записи наших, хто так працював. Або в Польщі, або в іншій країні. Крім того, що фізично важко, то можуть ще обманювати, не доплачувати, щось мутити з документами, крадіжкою також можуть бути. Ну і по здоров’ю також проблеми потім. Ви краще все зважте, шукайте реальних людей, які там працювали, де ви плануєте. Бо пообіцяти можуть одне, а по факту інше.

Сонячний зайчик• 35 минут назад
знаю що в моєї подруги співробітниці їздили на все літо (дитячий садок. довгі відпустки), то до ковіду за літо можна було заробити 10 тис доларів, а вже після вони перестали їздити. бо стали платити чи 6 тис за все літо, чи 4.5 тис, наразі не згадаю, але вони їздили прям роками! й перестали їздити саме через те, що оплата знизилася й вони сказали що за такі кошти нема сенсу працювати так тяжко
Акуна_Матата• 22 минуты назад
Подруга ездила до войны ещё.В теплицах работали на клубнике.Она та вьющаяся была и в ящиках,т.е раком стоять не нужно было.Ящики/коробки стояли прямо в тачке.Жили в туристических вагончиках.
Ку-кусик• 16 минут назад
Работодатель вам обещает такие условия или посредник?
Или вы нелегально будете работать? Тогда вы должны отдавать себе отчёт, что можете работать и есть в обмен на сбор