Ламборджини• вчера в 16:55
Порадьте праску-відпарювач для одягу
Прасую переважно хб футболки, плаття, штани, рубашки, інколи постіль. Вдома є праска Філіпс. Нещодавно купила маленьку праску-відпарювач дорожній, і коли попрасувала нею футболку з однієї сторони - інша вже була теж гладенька, чого ніколи не буває з моєю домашньою праскою. От тепер хочу нормальну таку річ для дому, для горизонтального і вертикального відпарювання, щоб контейнер для води був норм, не підливати постійно воду, і що саме головне, хоча б футболки можна було прасувати з однієї сторони. Знайшла ось такий, але у відгуках не пишуть, чи відпарює одночасно іншу сторону, якщо прасувати горизонтально. Може порадите іншу? Або дасте відгук по цій прасці?
Допоможіть знайти• вчера в 17:19
Послухаю , у мене праска Філіпс азур вже багато років, повністю задоволена, а от парогенератор , теж Філіпс , зовсім не подобається, особливо те, що постійно треба очищувати від каменю, хоча заливаю виключно фільтровану воду, у мене ось такий , як на фото, не рекомендую.
Грушки-яблочки• вчера в 17:29
Ответ дляДопоможіть знайти
У відпарювачів буде така ж проблема.
Я думаю треба дивитись на конструкцію конкретної моделі і вирішувати, наскільки легко її буде чистити