кураГАЛЯ• вчера в 21:37
Підкажіть кому додому залітали кажани
Таке питання, близько місяця тому були на дачі і в хату залетів кажан,це було ввечері, ми не спали,я його взяла віником в савок і викинула на вулицю.Сьогодні я побачила в новинах ТСН групу маю на фейсбук,що будь-який контакт з кажаном,навіть якщо він пролетів над головою,то треба вакцинуватися від сказу.У нас вже майже місяць пройшов,що робити тепер,я трохи на паніці.Можливо іти в травмпункт завтра,дайте поради?
кураГАЛЯ
• вчера в 21:39
Ответ дляГотова до другої
А як біологи працюють з кажанами, ви не замислювались?
Може вони профілактично вакцинуються,як ветеренари
Гарачий Чокалад• вчера в 21:39
Залетали и не раз. Живут под крышей. В полотенце и на улицу выкидывали, царапин же нет у вас?
Птица секретарь• вчера в 21:40
Я вам так скажу, недавно лазила по пещерам со спелеологами, полно кажанов, летают везде. Если б они каждый раз вакцинировались при пролете кажана, некому было бы открывать пещеры.
Вас не укусили - значит все ок.
кураГАЛЯ
• вчера в 21:43
Ответ дляГарачий Чокалад
Ні немає,але вже місяць пройшов.Навіть як і були то зажили вже,але він не сідав на мене, літав над головою пару разів
Гарачий Чокалад• вчера в 21:44
Ответ длякураГАЛЯ
Ничего страшного, их же не сотни летали
Не обижаюсь• вчера в 21:47
Ответ длядожену і ощасливлю
пишіть заповіт, потім вакцинація та шапочка з фольги
Це певно русалка з сусідньої теми
Готова до другої• вчера в 21:47
Ответ длякураГАЛЯ
Молекули сказу розпилював в повітрі
кураГАЛЯ
• вчера в 21:53
Ответ дляSvitlo_
100 раз в парку над головою пролітали кажани. Це що мені на постійній основі вакцинуватись? Місяць назад теж в кімнату доньки залітав. Просто відкрила вікно, щоб вилетів.
Я не памʼятаю чи він мене торкався, в статті писали що як торкається то може бути мікро царапина і вже небезпечно
кураГАЛЯ
• вчера в 21:55
Ответ дляГарачий Чокалад
Я не знаю,правда пишуть що вони можуть царапати невідчутно?Я вже начиталась в інтернеті тільки що страшилок
Чупокабра• вчера в 22:00
Ну если у вас за месяц никаких симптомов, то че орать? К нам в 24м году залетал. Как видите пишу вам живая этот коммент
Мозговая пилочка• 42 минуты назад
Автор, заспокойтесь і нічого не читайте. Ну ви уявляєте, як сказ передається… кілька років тому до нас залетів один через вікно на провітрювання на 16 поверх. Забився між меблями, чоловік тряпкою руками витягав. Ніхто не сказився