Зажуженная Жужжа• 27 июля в 04:29
Сусіди вилили склянку чогось підозрілого о 3й ночі
Схоже що якусь хімію - сильне роздратування горла и носа.
От як з такими паскудами можна жити в суспільстві? Я їх ніби не чіпаю, хоча вони бісяться як дикуни від того що я дерево з вікна вдень поливаю і дітей їх ганяю щоб не сцяли прямо під вікнами. Тобто я поливаю чистою водою і для чогось позитивного, хочу щоб було гарно і порядок, а вони від того бісяться наче в них самих мозок з 7 років так і не виріс, а тепер ще й навмисно тупо труять. Вночі, щоб ніхто не бачив. Виродки. Це ж таке не придумаєш, як бидлота робить.
Це не жарт, реальна ситуація. Київ. Поганий район.
Що робити?
Секс-Бомба• 27 июля в 10:23
Ответ дляЗажуженная Жужжа
У меня 9-поверховий будинок, я не можу обійти усі 8 поверхів і запитати кожного чи це вони вилили хімікати о третій ночі. Вони й не признаються. Запаху немає, але є реакція. Враження таке що вилили рідину з перцевого балончика - воно без запаху, але слизові подразнює. Тут немає камер, але так, дякую за пораду, схоже треба поставити.
Із вашого допису я чомусь зробила висновок, що ви знаєте, хто саме з сусідів вам капостить. Але якщо не знаєте, то тоді складніше, тоді тільки камеру ставити
Секс-Бомба• 27 июля в 10:25
Навіть якщо поставити муляж камери, то, зникнуть сцикуни під вікнами і навряд чи хтось захоче щось виливати вам під вікна
А_мій_самий_самий• 27 июля в 11:46
Ответ дляЗажуженная Жужжа
1) Людина, що гуляє з собачкою буде стояти на дорозі, а не прямо під вікном. 2) Я не поливаю якщо бачу що хтось з собачників проходить повз. 3) Кумі нормальні люди дзвонять в тиші власної квартири, а не на вулиці, де в принципі шумно, і тим паче не під вікнами будинку, де їх розмову чути іншій людині, яка просто в себе вдома знаходиться (так, любителів поговорити дуже чутно).
Ви так і продовжуєте шукати привід виставити мене злим порушником і виправдати якихось кінчених, які вважають що нормально виливати хімікати просто у вікно. Це ви вилили хімію?
Ви так і не відповіли на моє питання - якщо мені хтось інший не подобається, наприклад ваша кума дуже голосно розмовляє, мені її намагатися труїти? Ну, це з вашої точки зору нормальний підхід? То до вас це також можна застосувати?
Я Вам раджу уважно перечитати моє повідомлення
Борода• 27 июля в 11:51
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А ви з тих, хто або не вміє читати, або прикидається що не вміє аби тільки свою думку продавити... Якщо в мене при відкритому вікні починається алергічна реакція - горло дере і ніс закладає, не можу дихати, а при зачиненому це все припиняється, то що я маю думати? Від простої води такого ефекту немає.
А мене дістали ті, хто сцить і кричить під вікнами, а давайте я піду їх отрую щоб про це натякнути? Ви в своєму взагалі розумі?
Я так здогадуюсь що немає сенсу питати чим саме вам і їм так сильно не подобається полив. Їх він ніяк не чіпає.
вам нужно снять на камеру сцущего и выложить фото и местные новостные паблики и заявление в полицию с видеодаказательством
Меломанка Маланка• 27 июля в 15:11
Ответ длянаКоблучках
почему закрывать окна из за уродов?
Как минимум чтоб не надышаться чего-то химозного и не лечиться потом. Вам важнее свое здоровье или дышать неизвестной химией, отстаивая свое право на открытые окна? У знаеомой отец умер от отравления парами краски.