СкокоМнеДадите• сегодня в 09:16
Польські продукти, думаєте правда?
Підробка чи якість така?
СкокоМнеДадите
• 2 часа назад
Ответ дляпарИла я парИла
В Украине давно страшно покупать молочку, колбасы, сосиски, мороженное, выпечку.
На дешевом польском или немецком хоть честно написано что из говна.
и лучше взять подороже.
Не купую такого взагалі
Ушла и Пришла• 2 часа назад
На упаковке растительные жиры не указаны? Это точно не подделка? Как то похоже на заказуху. Масло польское не брала, сыр какой то понравился, какой то нет, как и наши сыры.
Ответ дляPrervana
Ну на Лесной там знатная клоака, вполне реально что могут и подделки продавать. Среди нашей еды тоже стремные продуктовые экземпляры встречаются в продаже. То же Харьковское масло в Варусе. Или сметанные продукты
Я також вважаю, що в нас багато підробок під польські чи італійські продукти. Масло Млєковіта хороше, якщо це не підробка.
Автор по ходу на Лісовій то все і купив, і поперся в лабораторію.
СкокоМнеДадите
• 1 час назад
Ответ дляMetelitsa
Там написано, де він купив
Ответ дляСама собі лікар
Я ще до війни купували тверді сири або Польща , або Нідерланди. Вибачте,але українські і поруч не стояли. Також брала багато іншої польської молочки. Вона якісна і дуже смачна. Але є нюанс - я брала лише у великих мереживних супермаркетах на зразок Сільпо, Метро, Варус.
Саме так.
Її молочка лтримує субсидії з бюджету ЄС. За рахунок цього вони дешевші і заполонили наш ринок.
І бадяжитм їм немає сенсу, вони і так виграють в ціні.
Бадяжать наші місцеві кулібини, підробляють найпопулярніші продукти