КучМала• 2 часа назад

Вступ 2026: чи відпускаєте своїх дітей навчатися до Києва?

Поділіться досвідом, в кого діти вступають цього року, або зараз навчаються в Києві. Як приймали рішення, якщо проживаєте в більш безпечному місті.
Які у вас аргументи щодо безпеки?
Якщо дитина вже навчається в Києві, то чи не шкодуєте?
Повелитель бітка• 2 часа назад
Я б не хотіла, минулої зими було весело. Ще й пишуть всяке щодо цього року. Без світла, без тепла сиділи, фігачили... Як хочете. Я сама не планую тут зимувати.

ЧукИГеки• 2 часа назад
Ну мне в этом плане легче. Дочка будет снимать квартиру напополам с подругой. Она тоже будет учиться там же где и дочь но на другой специальности. Плюс к этому там живёт старший сын с женой, так что будут присматривать если что.
Лепетун• 2 часа назад
Племінник вступив в військовий ВНЗ в Києві. Ще й конкурс був 4 абітурієнта на місце. Значить вступають.
Йому не страшно. Ми якщо що в місті, правда від нього далеко - через все місто.
Дон Пэдро• 2 часа назад
Деякі студенти Києва переводяться в інші, спокійні міста.
В доньки групі 3 таких новеньких
Спілий баклажан• 2 часа назад
Шкодую що не спромоглася і що не уговорила їхати за кордон. Навчається в Києві, домівка в Харкові
viter33• 2 часа назад
Донька 2 роки тому дуже хотіла поступати в Сікорського
Виключно з безпекових міркувань пішла у Львівську Політехніку
Зараз (коли у нас протибалістичне ППО фактично закінчилося) - тим більше ризиковано їхати в Київ на 4-5 років
Посудомойка• 2 часа назад
Автор, вступайте до Харкова, в нас дистанційна освіта. Я так на другу вищу пішла тільки із-за цього.
Сало не люблю• 1 час назад
І як купа дітей постійно живе в Києві? Боїтеся Києва, є безліч інших міст для навчання