Зараз як найчастіше проводите вечір з дітми?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Вдома, кожен займається своїм.
Настільні ігри.
Перегляд мультиків\фільмів.
Ходимо на прогулянки.
Разом готуємо, щось робимо.
double-mama• вчера в 14:48
Залежить від моїх сил тв настрою дитини. Якщо я втомлена, то дивимося фільм/ мультик та обговорюємо ще години 2
Якщо я у ресурсі та потоці, можемо поїхати кататись на сапах, веліках, роліках, погуляти пішки, сходити у кіно або поїсти у якомусь цікавому місці
Халли Галли• вчера в 15:03
Граємо в сюжетно-рольові та настільні ігри, ходимо на озеро, на міський фонтан, граємо в настільний теніс, ходимо в місцевий парк або на дитячий майданчик.