lilul990• сегодня в 14:04

Що сталося у Вроцлаві з нашими українцями, побитими

Якшо намалювати картину повністю. Ще ж відео з´явилося з телефона дівчини. Короче поляк у жабці вліз поза чергою. Йому зробила зауваження українка, слово за слово, понятно шо він її ображав, вона ляпнула шось типу - давай, пішли на вулицю. Видно не ждала шо їх там ціла компанія. На неї чекав біля авто хлопець, у нього з собою був шокер чи шось типу того. Він з шокером хотів напасти на поляка, але там підійшли ще двоє. Є відео перших секунд як тільки поляк підходить, дівчина йому кричить: ти што акуєл, с+ка. Російською мовою.

Ті двоє качків підходять пізніше, чого українка не передбачала, певно.

Короче, мораль така: якшо у вас все з головою ок, старайтесь не трогати людей по яким видно шо вони притрушені, не робіть їм зауваження, не трогайте їх. Ідіть своєю дорогою, думайте про безпеку в першу чергу а не про своє всрате его

Хлопець українки взагалі ні за шо постраждав. Бо його істерична жінка не могла пройти мимо придурків
Директриссимо• сегодня в 14:06
Поляки - сволота. Ображати людей, особливо дітей, що втекли від війни - дно

Ms. Скромность• сегодня в 14:08
Ответ дляДиректриссимо
сволота -без національності...
автор lilul990 • сегодня в 14:08
Ответ дляДиректриссимо
Дівчата повели себе до речі правильно.
Краля-Галя• сегодня в 14:18
Ответ дляДиректриссимо
В українці, які ображають українців, які не тікали від війни і залишились і Україні це не дно?
Бавовнятий Пупс• сегодня в 14:21
Ответ дляКраля-Галя
Про це в методичках не написали
Бавовнятий Пупс• сегодня в 14:22
Ответ дляДиректриссимо
А поляків які відкрили свої домівки для біженців ви не помітили ?
Директриссимо• сегодня в 14:25
Ответ дляБавовнятий Пупс
Поляки домівки не відкривали, це влада допомагає польська
Бавовнятий Пупс• сегодня в 14:26
Ответ дляДиректриссимо
Як не відкривали ? Таборів було мало - більшість жили при польских родинах
Ви б і Донецьку та Луганську не відкрили би двері своєго житла не те що іноземцям
Та никада в жизни• сегодня в 14:35
Ответ дляДиректриссимо
Дно- це кацапури особочелюстні, що розлізлись, як воші, зі своєї клоаки-путєнввєді, прикрившись українським паспортом. Мало ще отримала ця сволота за свою рузькоязичну пащеку

Та никада в жизни• сегодня в 14:36
Ответ дляБавовнятий Пупс
У Франику найдорожче житло було у кацапур, що осіли в 2014-15 на Калиновий Слободі