Радість моя• сегодня в 10:31
Ні на що немає сил, готує вже два тижні чоловік
Тиждень до цього не готував ніхто, прибирає теж чоловік, ну як прибирає- прмиє кухню, санвузли і підлогу в залі.
Я от думаю, це вже все? Змиритись і замовляти клінінг на пост основі чи ще варто трохи поборотись?))
Чесно кажучи трохи грошей на це шкода, бо сама завжди ідеально справлялась, але як вже треба то треба.
Янка-угомонись• сегодня в 10:34
Зачем клининг, платите мужу 50% стоимости. Вон как хорошо справляется
Радість моя
• сегодня в 10:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Що ви там такого прибираєте що так важко? Купіть робот пилосос.
В нас є робот. Важкого нічого хоч в нас і будинок, але якщо нічого не робити то воно засирається.
СкрипяСердцем• сегодня в 10:37
Якщо вбуті не ходитм, навіщо мити постійно підлогу? Пропилососив і все.
СкрипяСердцем• сегодня в 10:37
Ответ дляРадість моя
Діти є?
Ноунэйм• сегодня в 10:39
Ответ дляРадість моя
Странная логика: не хочу чтоб засиралось, но и клининг платить не хочу
Радість моя
• сегодня в 10:40
Ответ дляГрабля
У вас проблемы со здоровьем или просто лень?
В мене немає проблем зі здоров’ям, просто в один момент стало все лінь, щось там зроблю, але це все через силу, я раніше навіть не помічала цю роботу. От заглянула в холодильник там срач, все перекинуто, ну взяла б і прибрала 15-25 хв. Та яке, 4 день налаштовуюсь
Домашня Зюзя• сегодня в 10:41
Ответ дляРадість моя
А почему вы не убираете? Болеете?
Ноунэйм• сегодня в 10:41
Ответ дляРадість моя
Отключите интернет, сразу настроитесь
Гага Газу• сегодня в 10:41
Ответ дляРадість моя
Йдіть жо ендокринолога і психіатра. Схоже на депресію((
Радість моя
• сегодня в 10:42
Ответ дляГага Газу
Немає в мене депресії, інші аналізи здавала в травні, все було ок
Аль де Барановна• сегодня в 10:43
Якщо самій ніяк, то клінінг, навіщо себе заставляти.
Знайдіть жінку, яка буде прибирати і готувати кілька днів на тиждень і все буле ок.
Ноунэйм• сегодня в 10:44
Ответ дляАль де Барановна
Жаба ж давит
Гага Газу• сегодня в 10:44
Ответ дляРадість моя
Як хочете.
Але людині якій все по фіг треба лікуватись. Ну або далі жити в такому стані і платити людям за допомогу
Ноунэйм• сегодня в 10:45
Ответ дляГага Газу
Як хочете.
Так ей не по фиг. Она хочет, чтоб было чисто, убирать не может настроиться, но и заплатить человеку за это тоже не хочет.
Гага Газу• сегодня в 10:46
Ответ дляНоунэйм
Ну то по фіг виходить.
Я якщо не хочу робити сама то плачу навченим людям.
Радість моя
• сегодня в 10:47
Ответ дляАль де Барановна
Ну да, напевно потрібно буде таку шукати, просто переформатуватись вже на новий лад
Сіґеле-міґеле• сегодня в 10:49
Ответ дляНоунэйм
Отключите интернет, сразу настроитесь
Чудова порада .
Аль де Барановна• сегодня в 10:54
Ответ дляРадість моя
У мене раз на місяць генеральне прибирання чи за потреби, наймаю жінку, інший час підтримуємо з чоловіком і роботом.
Їмо просту їжу типу салат, каша/картопля, мя´со/риба/ овочі на грилі, яйця і тд, готується швидко і просто
або заклад, якщо лінь чи щось хочемо.
Модливо, час переформатувати побут під свох потреьи.
або заклад, якщо лінь чи щось хочемо.