Крапипопка• Изменено сегодня в 13:06

А ви знали таке поняття "соломаксинг"?

Соломаксинг (solomaxxing) — це сучасний молодіжний тренд, що означає свідому відмову від пошуку романтичних стосунків заради максимальної концентрації на собі, кар´єрі та саморозвитку.

Причини популярності тренду
Фінанси: Побачення стали занадто дорогими, тому молодь вважає за краще не витрачати зайві гроші.

Емоційний спокій: Відмова від стресу, ’драм’ та невдалих побачень заради внутрішнього затишку.

Фокус на цілях: Весь вільний час і ресурси спрямовуються на кар´єру, спорт, хобі та навчання

Це прям про мене)
Зробіть вибір:
вже голосів: 19
Це про мене
Це не про мене
Результат
Чесно брешу• сегодня в 14:19
Ответ дляРятівник Малібу
Або жебраки, або жадібні прагматисти. Нічого гарного в цьому немає. Ну і окреме питання про емоційний інтелект
Это точно про эмоциональный интеллект. Им все пофиг и другие люди и эмоции и чувства, все убили соцсети

Чесно брешу• сегодня в 14:20
Ответ длязабиякина
Мне интересно, а как на этот тренд бунтующие гормоны реагируют))?
Они амебы
Чесно брешу• сегодня в 14:22
Ответ дляПирожкиня
Идея абстрактно вроде бы и неплохо звучит. А на поверку экономия и проблемы с коммуникацией. Если это выбор сознательный все ок. А если жизнь заставила и приходится как-то это рационализировать, то грустно.
Они общаться не умеют
Вільний митець• сегодня в 14:22
Ответ дляКрапипопка
Ну и что? Вот ответ на вопрос чатугпт
’Якщо вас цікавить ця тема з наукового погляду, варто звернути увагу на роботи:

Eric Klinenberg — про поширення життя наодинці та його соціальні наслідки.
Thuy-vy Nguyen — експериментальні дослідження позитивного усамітнення.
Bella DePaulo — про благополуччя людей, які свідомо не вступають у шлюб чи партнерство.
Robert J. Coplan — про різні форми усамітнення і їхні психологічні наслідки.

Цікаво, що останніми роками дослідники дедалі частіше говорять не про питання ’чи добре жити самому?’, а про питання ’для яких людей, за яких умов і чому життя наодинці може бути оптимальним способом організації життя?’. Дані свідчать, що для певної частини людей це є не компромісом, а стійкою та психологічно благополучною життєвою стратегією.’
Ну вот... у вас уже есть привычка с чатом жпт беседовать)
Трейдер кріпти• 2 часа назад
А секас как же?
Краля-Галя• 1 час назад
Ответ дляКрапипопка
Дистанційна зайнятість, повністю на себе без керівників. Роблю те, що мені цікаво.
обычный фрилансер