Попразендовна• вчера в 19:17
Іспанія для відпочинку з дітьми в серпні - Салоу
Хто відпочивав в цьому році в Іспанії в Салоу чи можливо десь неподалік. Як вам? Чи дорого буде пообідати там? І чи є в супермаркетах смачна випічка чи інші якісь снеки-перекуси щоб брати на пляж?
Чи їздили в Парк Авентура ? Великі черги там ?
Дякую
Борщичок• вчера в 19:36
О Салоу здесь столько тем.... По теме нормально, от 10 евро до 20 в зависимости от места, выпечка есть разная, снеки тоже, очереди большие, это самый сезон, лучше идти в будний день и к открытию., феррари своих денег не стоит, можно нп идти. С собой побольше воды, мы были половина фонтанчиков не работала, а покупная вода дорого. Детям брали пассы сами так катались. Ночное шоу отличное, стоит остаться.
Добродійка• вчера в 19:57
Були в кінці червня в Салоу. В готелі сніданок/ вечеря, на обід вистачало морозива або бутербродів (смачну ковбаску знайшли), один раз морепродукти. Смачні горішки. Снеки не брали. В парк авентура їздили на 1 день в 2 парки. Були там в минулому році й на самі страшні горки йти побоялись. Донці було 12 років. В цьому році пішли на всі самі-самі страшнючі. Лайф -хак встановити додаток, де відслідковувати чергу. Знати точно на які горки хочете йти, як правило який час очікування на неї, й дивитись де черга менша саме для цієї горки туди й йти. В обід черги менше, десь о 13-15год. Після відкриття парку Ферарі черги стають менші. Якщо взагалі черга величезна то можна прийти й стати в чергу за 5хв.до закриття парку. мають всіх докатати.
Ще в Салоу дуже раджу піти на кібернетичний фонтан з 22 до 22.20 (ніби так називається). Вздовж набережної за алеєю фонтанів.
DarinaS1991• вчера в 19:59
Я была в Салоу в августе в прошлом году. Кафешки и супермаркеты на каждом шагу. Цены разные.
Нам и ребенку Феррари парк понравился. Не Абу Даби, конечно, но один раз сходить можно.
Мне Салоу показались каменными джунглями. Много застройки, мало пляжа. Второй раз туда не поеду
Добродійка• вчера в 20:06
В Салоу посоветую пляж Капеланс. К нему не обязательно по ступенькам спускаться, если смотреть на море то слева спуск пологий.
В Порт авентура в части ферари очень понравилась горка самая резкая, но ждали почти 2часа в очереди
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 22:24
Недавно вернулись из Салоу. Обедать смотря где, в Бургер Кинге на троих 35-40 евро выходило. Аналогично пообедать в кафе. А пиццу взять в ближайшей кафешке 12-15 евро. Дети могли еще лапшу в супермаркете взять и в номере кипятком залить, и каких-то сладостей, напитков.
В Порт Авентура ездили, очереди большие, брали экспресс пассы, чтоб не стоять в общей очереди.
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 22:25
Ответ дляДобродійка
Мы тоже на этом пляже купались.
Мишка-шалунишка• сегодня в 01:59
Були минулого року в серпні. Ну звісно всюди по Європі пік сезону, людей була тьма. Салоу - курортне містечко, функціонує тільки в сезон. В цілому сподобалось, дуже рекомендую пройтись по пляжу, берегу і дійти або доїхати на таксі до бухт, там були наші улюблені місця. В принципі, там більше дивитись і нічого, немає там архітектури, якоїсь історичної цінності.
Я не екстремал і мене парк Авентура не вразив, ще й така спека була, що я забрала молодшу звідти ще до обіду, а от старша донька перекаталась на всьому найстрашнішому, з Ферарі включно, на яку стояла кілька годин і залишилась в суцільному захваті) якщо зберетесь, завантажте застосунок Лідл, у них знижки влітку на парки.
їли ми то в апартаментах сніданок стабільно, то з собою робили перекус на пляж, спека, їли не багато. Сподобались апартаменти тим, що в кожному комплексі басейн за правило, був у нас лінивий день, просто спустились на ліфті до басейну і там провели весь день, в обід зганяли в супермаркет за салатами і смаколиками.
Ввечері десь в ресторан вибирались або на пляжі робили пікнік, от це було для мене прекрасно, я таке люблю, захід сонця, спокій, море.
На пляжі на вечір купа кафешок з кальянами, коктейлями - сиділи там до ночі в піску на лежаках, атмосферно)
Рекомендую відвідати суші-ресторан, по-моєму він там один, платите фіксовану суму за людину, а замовляєте скільки хочете, тільки забронюйте заздалегідь, англійською вони норм спілкуються. І там не тільки суші, я більше люблю те, що без рису, вибір там був непоганий морепродуктів і іншого всякого.
Везли звідти додому по рекомендаціям Вермути (беріть найдешевші, вони всі супер класні, ціна смішна - було 2 євро за пляшку 1 літр, на смак ніколи не відрізнити від мартіні) і цибуля в Меркадоні смажена і висушена. Просто вау, ніде такого до цього не зустрічала, набрала теж по рекомендаціям, сиплемо на готові страви практично всі)
Спогади лишились супер, головне - ваш настрій і настрОй провести гарно час! Бажаю прекрасного відпочинку!!!