Море Щастя• вчера в 20:12
Як навчити дитину ділитися іграшками?
У нас вдома постійно виникає конфлікт, коли приходять гості з дітьми. Моя шестирічна донька ніколи не хоче ділитися своєю колекцією ляльок. Може, хтось зіткнувся з цим і знає, як пояснити їй, що ділитися це класно? Може, є якісь ігри чи методи?
Жінка з перцем• вчера в 20:13
Нафіга? То її колекція. Ви сильно ділитесь своїми прикрасами з гостями?
90x60x90• вчера в 20:15
Ответ дляЖінка з перцем
Я б запропонувала чоловіком з гостями поділитись. А що таке ?
Шукаю трусики• вчера в 20:21
В чем ’классность’, когда делишься своими личными вещами? Чтоб мама выглядела хорошей в глазах своих подружек и их детей?
Вумна вутка• вчера в 20:23
Для початку запитай свою дитину з якої причини вона не хоче ділитися своїми іграшками. Її точно щось турбує, можливо боїться що зіпсують або вкрадуть її ляльок
Love_Love_Love_• вчера в 20:31
Ні, ділитись це не класно, класно мати власні кордони, власні іграшки, власні гроші, власну машину, власну квартиру і дружити з тими хто теж це має, а не з попрошайками.
Якби до вашоі дитини прийшли діти з класною колекцією ляльок вона б зацікавилася і поділилась в замін на їхні
Алина-1240• вчера в 20:31
Никак. То ее личные вещи, и она вправе не делиться. Но раз вы добрая-дайте гостям свой телефон и свои вещи играть
ОйЙой• вчера в 20:42
Ответ дляКуда_бежать
Зачем?
Ну, поделитесь вы кварирой,машиной
Можно еще предложить автору с гостями побегать и пасочки полепить из песочка, а что, дочь же так делает, значит и маме надо. И предложить дочери бокал вина. Ведь между взрослыми и детьми нет никакой разницы
IQ 80• вчера в 21:01
Ответ дляОйЙой
Не має
То й то власність людини і вона має повне право не хотіти ділитися цим з іншими
ФруктЕщеТот• вчера в 21:10
Може, на березі, запропонувати виділити ті, що вона може дати погратись, решту не давати