Баррикадница• вчера в 23:05
Чи було у вас таке, що чоловік спочатку відмовлявся від чогось, а потім вже й не
проти? наприклад, спочатку не хотів жити в тому конкретному місці, а потім погодився, а як спробував - то й взагалі сподобалось? чи, навпаки, сказав як відрізав і думка не змінюється?
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Это чисто мой муж, сначала нет, а когда я уже говорю не сильно-то и надо и переключаюсь, он тут же делает, покупает, решает)
Апофиозная• 2 часа назад
В мене чоловік без фантазії у сексі, хоча робить все що я скажу)) і добре робить, проте він такий консервативний, його потрібно вмовляти як дівку))