пьЯНА• Изменено 31 июля в 12:49
Плани на майбутнє розбилися об побут і реальність
Мені 34 роки. Минулого року я розлучилася з чоловіком після 10 років шлюбу. Народження дітей ми постійно відкладали. Мабуть, воно й на краще, бо я давно зрозуміла, що не кохаю його, але банально боялася осуду оточення через розлучення.Майже одразу після розриву познайомилась з однолітком з іншого міста. Закохалася по вуха. Пів року жила на колесах — їздила до нього чи не щотижня. Він постійно квапив події: розповідав, як мріє про нормальну родину та спільних дітей. Коли я запитувала, чому він так поспішає, відповідав: ’Ну, в тебе ж немає дітей, тобі вже час, бо потім може бути запізно. Та й ми кохаємо одне одного, то чому ні?’.Зрештою я наважилася: звільнилася з роботи й переїхала до його міста. Проте оселилася окремо — орендувала квартиру неподалік, оскільки він живе не сам, а самотужки виховує дитину-підлітка. Хоч він і виховує дитину сам, офіційної відстрочки від мобілізації у нього немає.Минуло ще пів року. Я почала частіше запитувати, коли ж ми перейдемо на новий рівень. Весь цей час він просто приходив до мене, ночував, а потім повертався додому — готувати, прати й прибирати для своєї дитини. Для мого переїзду потрібно було зробити перегородку в його житлі, адже там усього одна окрема кімната і студія.І от кілька тижнів тому я нарешті переїхала до нього. Нещодавно за переглядом фільму ми заговорили про дітей. І тут з´ясувалося, що в найближчі 3–4 роки він нічого не планує. Аргументи: війна, ТЦК, брак ресурсів, низька зарплата. Ще додав, що я ’дуже вимоглива’ — хоча зараз я витрачаю на нас більше, ніж він. Він ніколи нічого мені не дарує, окрім дня народження, а квіти я бачу раз на кілька місяців, але це вже інша історія.Далі пішли філософські роздуми: мовляв, навіщо взагалі ті діти, навіщо приводити їх у цей несправедливий світ і війну, і що ми можемо їм дати, якщо самі вигоріли морально та фінансово?Сказати, що я була шокована — це нічого не сказати. На моє логічне запитання: ’Чому ж рік тому ти говорив зовсім інше?’, він просто відрізав: ’Тоді була інша ситуація’.Я все розумію: йому зараз справді нелегко. На ньому дитина, побут, постійний стрес через армію. Зрештою, у нього дитина вже Є — можливо, йому особисто ще діти просто не потрібні, він свій батьківський обов´язок уже виконує.Але як бути мені? Тепер я абсолютно не знаю, що робити. Про материнство я мрію з 20 років. Час минає, і я все більше втрачаю надію. До того же мене лякає його запальний характер: коли йому щось не подобається, він починає грюкати шафами, а на власну дитину може кричати матом.Так, у 70% випадків він добрий, ніжний та уважний — і приготує щось, і масаж зробить, і обійме. Але на душі в мене дуже кепсько. Почуваюся в пастці — навіть поїхати нікуди не можемо, бо всюди ТЦК.
Носки на подтяжках• 31 июля в 12:51
Прочитавши по діагоналі зрозуміло, потрібен саме той чоловік, який не просто хоче дитину, а візьме на себе й відповідальність за виховання. Тому, шукайте іншого, і одразу конкретизуйте Ваші бажання.
Ніколи не збрешу• 31 июля в 12:51
Так если вы еще и деньги вкладываете и он не в состоянии покрывать все бытовые базовые потребности, то какие дети могут быть ? Да и вообще сомневаюсь что был другим просто очки упали при совместной жизни
пьЯНА
• 31 июля в 12:53
Ответ дляНіколи не збрешу
Він так і каже: ’це що, мені треба буде на 2 роботи влаштовуватися? Я хочу пожити і для себе ’
Невгамовна Бу• 31 июля в 12:54
Навпаки добре, що з цим не одружилися і не народили дитину, бо то все вам потім самій вигрібати. Не зациклюйтес на дітях, бо все навпаки буде
аромат Жука• 31 июля в 12:58
Эти отношения нужны были вам, а не ему.
Он только немного лил в уши, это было все его вложение.
А вы мотались к нему, переехали, квартиру сняли, тратите на него свои деньги. У него уже не было решительности отказать вам, вы насели и заселились в его квартиру.
Он ничего не хочет, но стесняется вас прогнать.
Дальше будет только хуже, вы и ваши тикающие часики будут его очень раздражать, он будет стараться сделать так, чтобы вы сами ушли.
Но вы не эмпат. Вы не чувствуете как бесите
Вы будете бороться до последнего и тратить время (хотя и говорите, что его нет)
Анонім Перший• 31 июля в 12:56
Ви самі все розумієте, що тут ще скажеш.
Уявіть ситуацію, ви вагітна, ваш дохід мінус, що робитиме він? Грюкатиме шафами? Ви заздалегідь хочете чути матюки у бік уже своєї дитини? Неодмінно почуєте про сама хотіла. Плюс людина вже зараз склала руки, все решту, сіла вам на шию і навіть не намагається щось зробити. Безкоштовна да..алка під боком, напрягатись не треба, ще й несе добру частину забезпечення. Що тут говорити
Чумацький Шлях• 31 июля в 13:00
А где Вы жили до этого, тоже был съем?
Какая мотивация была увольняться и переезжать на арендованную квартиру?
О какой вообще семье шла речь?
Ніколи не збрешу• 31 июля в 12:59
Ответ дляпьЯНА
Так он вам молодец открытым текстом и говорит , делайте правильные выводы и все
пьЯНА
• 31 июля в 13:00
Ответ дляЧумацький Шлях
А где Вы жили до этого, тоже был съем?
О какой вообще семье шла речь?
Закохалася, і давно хотіла переїхати в місто побільше.
Мамина корзиночка• 31 июля в 13:02
я вот сейчас чуть не вляпалась в похожее, тольк без детей
тоже заливал что ищет отношения и нашел меня, а после интима ушел на дистанцию - типа не надо торопитья, но это не о сексе
я послала, не люблю когда из меня делают дуру и ничем не вкладываются (тоже жадный, хоть деньги есть), ноу меня всего месяц с момента знакомства
а у вас уже долго и трудно будет выйти
но поймите - он просто вас юзает, когда мужчине нужна женщина и дорога, на ней не экономят и завтраками не кормят - мужчин аберет и делает и окружает ее своим вниманием и заботой, вложениями не только кукурузы
еще и тратите больше, чем он - ну милая, это вообще ни в какие ворота
а у вас уже долго и трудно будет выйти
Завтра не пью• 31 июля в 13:02
Ответ дляНіколи не збрешу
Так он и до совместной жизни таким был. Просто автор не замечала. Даже то, что она ездила к нему, а не он к ней - уже показатель. К тому же она уволилась с работы, переехала к нему в город и сама сняла себе жилье отдельно. Это разве нормально?
Сіточка• 31 июля в 13:05
Тю. Не ваш это мужчина точно. Мы когда планировали ребенка и вопрос не стоял как быть с работой, финансами. Муж до этого зарабатывал хорошо + нашел пассивный источник дохода и я пока дочка не пошла в сад занималась сугубо ею и бытом.
Если бы ему нужен был ребенок, то и были бы действаи, а не слова. Как можно смотреть в будущее с человеком, который поселить вас рядом с собой даже не может
Не против• 31 июля в 13:02
Где Вы жили раньше, там у Вас своё жильё? Я б уехала домой, не вижу никаких плюсов для совместной жизни. Кричит матом, грюкает по мебели, денег не зарабатывает, детей больше не хочет ( а Вы хотите). Какие плюсы? Может я их не заметила...
Бутерброд и я• 31 июля в 13:03
Переехали в другой город в однушку с подростком? М-да уж... перспективы..
Мамина корзиночка• 31 июля в 13:03
Ответ дляаромат Жука
Эти отношения нужны были вам, а не ему.
зачем ему ее прогонять? его все устраивает на данном этапе
аромат Жука• 31 июля в 13:05
Ответ дляпьЯНА
так вы хотели переехать в город побольше и воспользовались им, ничего не жалил и не желаете замечать.
специально знакомились с кем-то из этого города
вижу цель - не вижу препятствий
Анонім Перший• 31 июля в 13:06
Ответ дляпьЯНА
Подякуйте долі за час, за відчуття, за привід здійснити давню мрію про місто, собі за те, що зробили це і розглядайте надалі як першу сходинку, яку вже зроблено. Стосовно дітей і часу, що підганяє - ніколи не знаєш, що трапиться за хвилину. По-друге, можливо доля вас врятувала від чогось, бо хотіти дитину заради щоб просто було - це дуже нерозумне рішення. Діти народжуються різні, ніхто не застрахований від особливостей наприклад. Зате так, дитина є.
Я до того, що ви не можете знати, наскільки пощастило вам в житті
аромат Жука• 31 июля в 13:08
Ответ дляМамина корзиночка
На данном этапе он готов ее терпеть, потому что она вкладывается финансово и вроде как женщина под боком. И плюс ему немного неловко, что она так сорвалась в другой город. Именно поэтому автору удалось продавить его и заселиться как лиса в избушку зайчика.
Но чем больше будет наседать насчет детей, тем больше будет бесить
Ну не хочет он никаких детей , как минимум с автором
При этом у него объективно нет никаких условий для нового ребенка
пьЯНА
• 31 июля в 13:09
Ответ дляАнонім Перший
Дуже вдячна Вам за відповідь. Відгукнулося мені.
аромат Жука• 31 июля в 13:09
Автор говорит, что нет времени. А сама потратила уже больше года и продолжает тратить впустую
Шкала Радощів• 31 июля в 13:13
Те, що він раніше думав одне, а зараз інше це нормально. Люди змінюють свою думку з часом. І дійсно життя нелегке і можливо він щось усвідомив за цей рік, на щось змінив погляд.
Що робити вам? Не знаю 🤷♀️ а ви його любите, хочете від нього дитину?
Сумка з негодою• 31 июля в 13:13
Автор, а если(когда) его заберёт тцк, то куда его ребенок поедет? Вы сама сможете растить общего, если он будет?
аромат Жука• 31 июля в 13:14
Ответ дляЗамороженная селедка
Он просто обманул.
Не совсем. Он немного фантазировал гипотетически. Проговаривал и делился чувствами, как некоторые женщины любят))) Но при этом он ничего не вкладывал в отношения. Это автор ездила к нему, приперлась в его город, тратит на него деньги, надавила и заселилась в его квартирку.
То есть он не сделал ни одного шага, которому можно было бы поверить.
Автор сама себя обманывала
Шкварочка• 31 июля в 13:14
Моё мнение со стороны.
1. Бросить его.
2. Выйти на работу.
3. Пойти на консультацию к репродуктологу обсудить возможность заморозки ооцитов.
4. Поиск другого.
С этим вы каши не сварите. Время терять не нужно.
1. Бросить его.
2. Выйти на работу.
4. Поиск другого.
Першоклашка• 31 июля в 13:15
Ответ дляпьЯНА
Благодарите вселенную и бегите, вы еще и деньги на него тратите, очнитесь
Першоклашка• 31 июля в 13:17
Ответ дляпьЯНА
Супер поблагодарите и ищите нормального