пьЯНА• Изменено 1 час назад

Плани на майбутнє розбилися об побут і реальність

Мені 34 роки. Минулого року я розлучилася з чоловіком після 10 років шлюбу. Народження дітей ми постійно відкладали. Мабуть, воно й на краще, бо я давно зрозуміла, що не кохаю його, але банально боялася осуду оточення через розлучення.Майже одразу після розриву познайомилась з однолітком з іншого міста. Закохалася по вуха. Пів року жила на колесах — їздила до нього чи не щотижня. Він постійно квапив події: розповідав, як мріє про нормальну родину та спільних дітей. Коли я запитувала, чому він так поспішає, відповідав: ’Ну, в тебе ж немає дітей, тобі вже час, бо потім може бути запізно. Та й ми кохаємо одне одного, то чому ні?’.Зрештою я наважилася: звільнилася з роботи й переїхала до його міста. Проте оселилася окремо — орендувала квартиру неподалік, оскільки він живе не сам, а самотужки виховує дитину-підлітка. Хоч він і виховує дитину сам, офіційної відстрочки від мобілізації у нього немає.Минуло ще пів року. Я почала частіше запитувати, коли ж ми перейдемо на новий рівень. Весь цей час він просто приходив до мене, ночував, а потім повертався додому — готувати, прати й прибирати для своєї дитини. Для мого переїзду потрібно було зробити перегородку в його житлі, адже там усього одна окрема кімната і студія.І от кілька тижнів тому я нарешті переїхала до нього. Нещодавно за переглядом фільму ми заговорили про дітей. І тут з´ясувалося, що в найближчі 3–4 роки він нічого не планує. Аргументи: війна, ТЦК, брак ресурсів, низька зарплата. Ще додав, що я ’дуже вимоглива’ — хоча зараз я витрачаю на нас більше, ніж він. Він ніколи нічого мені не дарує, окрім дня народження, а квіти я бачу раз на кілька місяців, але це вже інша історія.Далі пішли філософські роздуми: мовляв, навіщо взагалі ті діти, навіщо приводити їх у цей несправедливий світ і війну, і що ми можемо їм дати, якщо самі вигоріли морально та фінансово?Сказати, що я була шокована — це нічого не сказати. На моє логічне запитання: ’Чому ж рік тому ти говорив зовсім інше?’, він просто відрізав: ’Тоді була інша ситуація’.Я все розумію: йому зараз справді нелегко. На ньому дитина, побут, постійний стрес через армію. Зрештою, у нього дитина вже Є — можливо, йому особисто ще діти просто не потрібні, він свій батьківський обов´язок уже виконує.Але як бути мені? Тепер я абсолютно не знаю, що робити. Про материнство я мрію з 20 років. Час минає, і я все більше втрачаю надію. До того же мене лякає його запальний характер: коли йому щось не подобається, він починає грюкати шафами, а на власну дитину може кричати матом.Так, у 70% випадків він добрий, ніжний та уважний — і приготує щось, і масаж зробить, і обійме. Але на душі в мене дуже кепсько. Почуваюся в пастці — навіть поїхати нікуди не можемо, бо всюди ТЦК.
аромат Жука• 42 минуты назад
Ответ дляШкала Радощів
Те, що він раніше думав одне, а зараз інше це нормально. Люди змінюють свою думку з часом. І дійсно життя нелегке і можливо він щось усвідомив за цей рік, на щось змінив погляд.
Що робити вам? Не знаю 🤷‍♀️ а ви його любите, хочете від нього дитину?
Автор же тоже - то любила первого мужа, то разлюбила, то терпела.
Все меняется
Нельзя требовать с человека, чтобы его желания и планы остались такими как когда-то

бибизяна• 39 минут назад
чоловікам діти не потрібні, це питання жінки-якщо хочете та зможете -то нарождуйте...вам гарантії не дасть ніякий чоловік..а про подарунки ,що він дарує раз на рік, ви ж бачили що він не багатий тягне себе й дочку + оренда,які зайві гроші
Анонім Перший• 41 минуту назад
Ответ дляпьЯНА
Дуже вдячна Вам за відповідь. Відгукнулося мені.
Будь ласка. Воно насправді так і є, коли перестаєш намагатися будь-якою ціною там, де видно заздалегідь, що лажа. Я особисто багато разів мала привід думати, що ну блін, а треба було б дотиснути, потерпіти, якось ще підлаштуватись і т.д. Але ж зараз, оглядаючись назад, я неймовірно вдячна долі і собі, що вчасно розуміла. Саме той шлях і, як наслідок, сьогоднішній результат, був для мене просто єдиним на мільйон виграшем в лотерею. Але ж не варто просто жаліти себе і чогось чекати, варто змінювати свої дії згідно кожній новій обставині. Саме це і є шлях, розвиток.
Стопясят раз обсуждала• 34 минуты назад
Ответ дляпьЯНА
Він так і каже: ’це що, мені треба буде на 2 роботи влаштовуватися? Я хочу пожити і для себе ’
Эту тему нужно было назвать ’Жизнь за перегородкой’
Першоклашка• 32 минуты назад
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
И еще младенца туда и без денег или автор работать собиралась и после рождения
Першоклашка• 32 минуты назад
Он растит сам но не отец одиночка слабо верится,
Стопясят раз обсуждала• 28 минут назад
Ответ дляПершоклашка
Наверное, как это часто сейчас водится, мама с ребенком уехала в Германию, ребенок-подросток там не прижился и вернулся, а мама продолжила прятаться от войны.
Лиса Патрикевна• 28 минут назад
Ответ дляпьЯНА
Завершуйте цей балаган
Тушьмушьнюшь• 27 минут назад
Скоро будет драться и подымать руку

ДелиВерка• 24 минуты назад
Ответ дляБаба Йога
Всех в этой ситуации можно понять.
Нет я не понимаю автора. Взрослая женщина, на что она рассчитывала? Это он ей за просмотром фильма сказал что война тцк и т д а до этого она не видела что чувак живет с ребенком в студии и прячется от тцк, куда она собиралась рожать? Ладно жилищные условия, она видит что мужик матом кроет своего ребенка, гремит шкафами, проявляет агрессию (по любому при ней ПОКА сдерживается) и все равно ей надо рожать, только его нежелание стопорит процесс,так бы уже родила и сидела сопли на кулак наматывала что о боже живу с мудаком некуда идти маленький ребенок.
Ангелок з ріжками• 24 минуты назад
Вот это финт ушами. Напиз*ел с три коробо по больному месту и вуаля: у него баба под боком с сексом по первому зову, и можно не напрягаться ради семьи и дальше жить прекрасную жизнь, а не ждать автора раз в неделю.
П.с. бабы такие дуры😆
Баба Йога• 23 минуты назад
Ответ дляДелиВерка
У автора явно не стоит очередь из мужчин, выбрала что доступно.
ДелиВерка• 22 минуты назад
Ответ дляБаба Йога
и что? Надо рожать вопреки всему? Это эгоистично по отношению к ребенку
Борисфенка• 20 минут назад
Вам вистачило двох тижнів для прозріння, тікайте. Живіть окремо.
месяцкие• 9 минут назад
Ответ дляпьЯНА
Тоді кидайте його. Хай живе для себе. Те, що він казав раніше, було не від душі, а просто щоб впіймати вас на гачок.
месяцкие• 8 минут назад
Ответ дляпьЯНА
Закохалася, і давно хотіла переїхати в місто побільше.
З райцентру переїхали до Києва?
Sgreen• 8 минут назад
Виясніть що і кого ви хочете. По тексту, ви кидаєтеся на будь-кого, аби справдилися ваші очікування. А в корінь цих чоловіків ви не дивитеся. Тому і розчарування. Народити ще встигнете.
Крошка Енот• 6 минут назад
Ответ дляпьЯНА
Автор, а вы в себе вообще рожать, когда мир катится в сраку? Вам ребенок за это скажет спасибо? Мечтает она про материнство, какой-то дебильный эгоизм рожать в мир, который стал похож на ад.
В этом мужик прав, во всём остальном он самое обычное фуфло, брехливое и истеричное. Уходите из этих отношений как можно скорее!