Потужна махіна• вчера в 12:40

Лікування алкоголізму у нарколога та психотерапевта Київ

Допоможіть. Підкажіть ваш досвід лікування,який дав довготривалий результат ремісії. Надайте контакти гарного фахівця, бажано онлайн і не за всі кошти світу.
Людина двічі кодувався. Життя зруйноване. Шукаю спосіб врятувати, бо дуже добра людина, багато досягнень, розумний.
40каградусная• вчера в 12:54
Онлайн, автор, нічого не дасть. Як мінімум прокапатись, чистка, потім реб центр або робота з психотерапевтом. Є препарати які знімають тягу. Де кодувався? Я знаю людей які це робили в Вінниці, роками не вживають.

автор Потужна махіна • вчера в 13:12
Ответ для40каградусная
Зараз не кодувався, сказали не допоможе. Пройшов детокс лише. Сказали до лікарів йти.
Онлайн з психотерапевтом і хочемо
40каградусная• вчера в 13:34
Ответ дляПотужна махіна
Онлайн з психотерапевтом і хочемо
Чому не очно? в столиці, взагалі не проблема, в лікарнях є. В малих містах з психотерапевтами проблема. В мене подруга рятувала сина. Пив по чорному. Закодувала, працює, пішов на підвищення, одружився, вже років 2.
автор Потужна махіна • вчера в 15:46
Ответ для40каградусная
Та то все не працює. Кодування то тимчасовий ефект. Кодувався на 3 роки, витримав неповні 2. Він кодувався і ми два роки щасливо прожили. Також підвищення,досягнення і новий зрив. Все рухнуло... Робота,стосунки, відносини