Ноунэйм• вчера в 13:49

Ви б їхали в Малагу при теперішній ситуації?

Оплатили переліт(кошти не зможемо повернути) , а житло ще можна скасувати до кінця тижня. Виліт планувався за 3 тижні. Як думаєте, є шанс, що ситуація якось покращиться?
Бабуся Бетман• вчера в 15:41
Ответ дляНоунэйм
В Аліканте, яке досить далеко, вони вже все трощать
Бред

Байрактара• вчера в 17:22
Ответ дляБабуся Бетман
Вот пожар, это действительно опасностью в Малаге, чем марокканцы в Сеуте
100%
Капітанша• вчера в 19:20
Ответ дляНоунэйм
Тому і питаю, бо в новинах ситуація виходить з під контролю поліції і вже задіяли армію
Странно. Я живу а Малаге. Если точнее в Марбелье, провинция Малага. Это еще ближе к Сеуте))Не видела беспорядки пока здесь.
Кашка-маняшка• 2 часа назад
И я в Марбелье, про Сеуту узнаем, как все, из новостей. Тут все как обычно, но капец жарко