Печальки.нет• 1 час назад
А есть такое, что квартиру снимают на два часа? Или на час/полтора?
Всюди влазю• 1 час назад
Даже если и есть, то цена будет как за сутки. А условия как в почасовом блядюшнике
Мрії у вирії• 1 час назад
Є таке.
Ми знімали у Франківську на 4 години. З походу поверталися, треба було до потягу десь побути. І хотілося помитися, бо під зливу потрапили.
Чистий одяг у нас був, ми його на зберігання залишили на Новій пошті.
Квартира біля вокзалу, НП також.