Добрая свекровь• вчера в 17:42

Посоветуйте курсы по анг для 9 класса

Посоветуйте курсы для подростка по английскому, или хорошего учителя не за все деньги мира по собственному опыту. Спасибо 🙏 за помощь
Файна_зупка• вчера в 17:54
З власного досвіду: тільки репетитор, якщо потрібно займатися серйозно. Моя дитина має підтверджений С1 і тільки завдяки репетитору.
Курси теж добре,але то більше вже для підтримки знань. Ми спробували,але відмовилися

Грабля• вчера в 18:04
перегляньте grade, lse, bepro