Не зви чайна• 1 час назад
Якою є любов батька до доньки?
Гладиолус• 1 час назад
Взагалі це довго писати. Я була для свого просто всім. Він був на всіх важливих подіях, він знав чим я живу, особливо в дитинстві та у підлітковому віці, проводив час зі мною, вчив що сам вміє...
Поліцейський патруль• 1 час назад
Ответ дляГладиолус
Ото пощастило. А у мене батько просто був вдома.
Гладиолус• 1 час назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Дякую. Важко було втратити. Вже 4+ років, я хоч вже і доросла 30+, але дуже не вистачає. Він навіть, коли його госпіталізували, то хвилювався не через себе, а щоб я перевірилась і не запустила нічого. Ми тоді з ковідом злегли(
Продаю витрішки• 1 час назад
Любовь отца- безусловная! Никогда ни один мужчина не будет так любить женщину,как любит отец. Каким бы мужем лучшим не был.
Отец любит просто так,за то,что дочь есть..Отец не требует ничего взамен. Он просто любит. Лучший кусочек- дочке,все лучшее для Доченьки..
Мне повезло - мой папа был лучшим!
Новорічна пальма• 1 час назад
Она бесконечна. Бездонна. Вечная, независимо ни от чего.
Невозможно передать словами ту любовь, которую я всю жизнь чувствую от отца. Также не могу описать любовь моего мужа к нашим дочерям, которую я наблюдаю на протяжении более 30 лет.
Безлім на все• 1 час назад
Ответ дляПродаю витрішки
Мне повезло - мой папа был лучшим!
Gpt рулит