Киця-бриця• сегодня в 04:51
Хто живе в багаторічній депресії ….
Як Ви справляєтесь , як змогли прийняти цю хворобу
Хи хи, ну ну• сегодня в 05:12
Ответ дляМию чакри щоденно
Ми всі живемо в ній з 22 року
диагностированная клиническая депрессия никак не относится к периодическому ’чёт я как-то приуныла и взгрустнула’
Нашли в капусте• сегодня в 05:31
Довга історія у майже 15 років,були і стаціонари і тонни різних ад,психіатри,кпт..бувають якість дні просвітлення,але в цілому усе рівно,депресивно стабільно без покращення,але в мене у родині є псих проблеми у рідних також,можливо це генетика у моєму випадку
ОйЙой• сегодня в 05:49
Ответ дляГолубая фишка
В як вона проявляється? Чому не лікуєтесь?
Лікується. Я дурне теж довго тягнула.
когдадеЦкие• сегодня в 05:55
Ответ дляХи хи, ну ну
Война - это ’чёт я как-то приуныла и взгрустнула’?
Хи хи, ну ну• сегодня в 05:57
Ответ длякогдадеЦкие
т.е. вы не понимаете разницы между диагнозом и войной. ок.
разговор окончен.
когдадеЦкие• сегодня в 05:59
Ответ дляХи хи, ну ну
разговор окончен.
Удалено администрацией...
Sporty Seagull• сегодня в 06:18
Знайдіть собі хобі, веселих друзів, роботу. Треба зайняти свій мозок позитивними думками
Тримаю свічку• сегодня в 06:34
стараюсь не думать об этом. отвлекать чем то, делать что то. на антидепрессантах.
тот, кто не сталкивался, не поймет.
при этом с возрастом как то не в лучшую сторону. было хоть немного легче, когда рядом была подруга, с которой мы понимали друг друга. вообще вцелом легче, когда рядом добрый понимающий близкий человек, не обязательно партнер. Но такого нет и не будет.
Успокаивает лишь то, что все и всё невечно.
тот, кто не сталкивался, не поймет.
Крошечка-хаврошечка• сегодня в 06:40
Ответ дляSporty Seagull
ох как я люблю такие мудрые советы
оказывается все так очевидно и просто
«найти веселых друзей»?
оказывается все так очевидно и просто
«найти веселых друзей»?
Ондатрова шуба• сегодня в 06:41
Ответ дляSporty Seagull
Це класика ’як добити людину в депресії’
ЧорноброваЯ• сегодня в 06:47
Ну от психіатр дала безкоштовного психолога нещодавно лиш.була два рази
До цього 6 років на АД
В мене не тільки депресія а ще інші розлади
До цього 6 років на АД
Бентливуман• сегодня в 06:44
Ответ дляSporty Seagull
Если у человека действительно депрессия, то поможет только медикаментозное лечение. Плохо, что сейчас все что связано с «нет настроения», «ничего не хочется», «устала» называют «у меня депрессия». И у автора не ясно что, то ли просто уныние, то ли действительно депрессия.
ЗаведУющая• сегодня в 08:02
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ох как я люблю такие мудрые советы
оказывается все так очевидно и просто
«найти веселых друзей»?
оказывается все так очевидно и просто
«найти веселых друзей»?
А работу - тоже очень ’легко и просто’ найти
А без нормальной работы и хобби не у всех может быть - зависит от того, обеспечивают ли тебя или нет
Ваша прЭлесть• сегодня в 09:36
Нема такого діагнозу - багаторічна депресія.
Це називається дистимія.
Син мій зараз лікується медикаментозно, бо пішло сильне загострення та довелося звернутися до психіатра. До цього діагнозу не було, ми всі вважали його просто песимістом по життю
Це називається дистимія.
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 10:01
Ответ дляМию чакри щоденно
Ми всі живемо в ній з 22 року
это чо й то? мой Кузнецовск цветет и пахнет, все так же срутся на базаре по суббо там изза колбасы, шлепанцы резиновые на сендухе выкупают по дешевке, все как и было раньше много много лет назад.
ну еще пару могил у ккаждого подобавлялаось, котороые пару раз в год надо посещать, ну то такое
Телячі ніжноСті• сегодня в 10:03
В мене був один-єдиний діагностований депресивний епізод на тлі важкого і тривалого горювання - я дуже добре памʼятаю цей стан і не розумію, як це можна прийняти. Але люди, які з цим живуть - ви реально дофіга сильні.
Душа компанії• сегодня в 11:52
Ответ дляВаша прЭлесть
Це називається дистимія.
Якщо вже мають місце сильні загострення, то це не дистимія, а рекурентна депресія
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:26
Ответ дляДуша компанії
Ну, судячи з того, що додатковим діагнозом поставили гострий невроз та за допомогою ліків справи значно покращилися протягом 2 місяців прийому, то схильна довіряти діагнозу лікаря. Дистимія+ гострий невроз. Він приймає кілька препаратів
Душа компанії• сегодня в 12:28
Ответ дляВаша прЭлесть
Не буває такого діагнозу ’гострий невроз’
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:32
Ответ дляДуша компанії
Добре, не так написала.
В документах написано Стійкий депресивний розлад (дистимія) та легкий депресивний епізод (під цим я і розуміла невроз, в нього тряслися руки, була агресія, плакав). Що це міняє ,що ви причепилися?
Душа компанії• сегодня в 12:35
Ответ дляВаша прЭлесть
Добре, не так написала.
око ріже безграмотність
До цього діагнозу що ви написали також питання.
Як може на фоні хронічного легкого депресивного стану зіявитись легкий депресивний епізод?
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:39
Ответ дляДуша компанії
око ріже безграмотність
Закапайте краплі, якщо око ріже.
Хто ви така, щоб ставити під сумнів диагнози та оцінювати в інтернеті стан людини, навіть не бачивши його? В нас досвідчений лікар з великим досвідом, який колись витягнув мене. Зараз працює з сином. І в обох випадках є результат, а не те, що інші роками приймають без толку.
Гарного дня
Душа компанії• сегодня в 12:45
Ответ дляВаша прЭлесть
Закапайте краплі, якщо око ріже.
Гарного дня
Я лікар-психіатр, медичний директор.
Ваш досвідчений лікар не міг таке ставити, аж бігом би йшов переписувати такі діагнози, якби таке поставив з похмілля
Ваша прЭлесть• сегодня в 12:51
Ответ дляДуша компанії
Я лікар-психіатр, медичний директор.
Це мабуть ви випили трохи? Прочитайте, що саме ви написали? Навіть зрозуміти неможливо.
А ви не лікар. Наш Лікар працює в Добробуті та в психоневрологічному державному диспансері за сумісництвом, до неї запис за місяць. А ви на сайті висите в робочий час?? Бачу, затребуваний спеціаліст))
Лікарі - психіатри, це окрема категорія високодосвідчених професіоналів, вони точно так як ви не виражаються.
Пропоную закінчити розмову, вона непродуктивна
Душа компанії• сегодня в 13:00
Ответ дляВаша прЭлесть
Я керівник, прийом також веду, і так, ніколи не перегружаю себе, якщо ви вже зачепили мою особистість. Тому до мене дуже складно потрапити на прийом також.
Повторюю, что те, що ви пишите - юридично не коректно. Те, що лікар працює в Доброті та ПНД абсолютно ні про що не каже. Не може ніколи професіонал ставити такі діагнози, від балди. Усе ставиться по МКХ за своїми правилами.
І тут я, скоріш, не вірю вам, що таке стоїть в висновку. От сфоткайте або заскріньте діагноз, де поряд з дистимією стоїть легкий депресивний епізод.
Душа компанії• сегодня в 13:01
Ответ дляВаша прЭлесть
Я кину ваш діагноз в чат до 12 психіатрів, щоб кожен написав що він думає з приводу цього діагнозу і заскриню для вас відповіді.
Ваша прЭлесть• сегодня в 13:15
Ответ дляДуша компанії
Може краще в GPT чат кинути? щоб вже точно ))))
Мені нецікава ані ваша думка, ані думка 12 психіатрів. В нас є помітний прогрес лікування, тому продовжуємо слідувати рекомендаціям нашого лікаря.