Хочу барабульки• вчера в 21:20

Навіщо люди так принижуються заради того, щоб комусь щось довести?

Буквально тиждень тому у нас раптово звільнили мою колегу, яка працює вже 5 років в нашій компанії. Прийшло нове керівництво і її винесли.
Плакали всім офісом. Вона написала на прощання зворушливий текст, де ледь не поіменно дякує всім колегам, оминаючи імен директора, що звільнив. Навіть про папугу нашого написала пару слів, мовляв, настрій підіймав, а про директора що звільнив ні слова, зате про інших керівників - цілі оди. Ну то таке.
Сьогодні я дізнаюсь, що вона йде працювати в іншу компанію. В компанію, що знаходиться поруч з нашою, в сусідньому корпусі бізнес центру. На зарплату х2 .
Що вона намагається довести? А раптом і там звільнять, потім піде схиливши голову?
Люди якось вже губляться в тому, що комусь щось доказують.
Звісно, вона каже в особистій переписці, що живе біля цього центру, зарплата хороша і умови, але ж ми знаємо правду.
МатьЧасть• 1 час назад
... що ви також хотіли туди влаштуватися, але вас не взяли, тому зараз ви дуже заздрите колишній колезі?