БезникаЯ• 2 часа назад

Шукаю компаньйона для людини похилого віку

Порадьте будьласка приємну жіночку для догляду та спілкування зі старенькою. Район Видубичі м Київ
Тішуся неперетішуся• 2 часа назад
Оплата?

Сегодня сержусь• 2 часа назад
Догляд - це доглядальниця. Спілкування - це компаньйонка. Напишіть через дефіз, так буде правдиво.
Черговий по кухні• 2 часа назад
Не понятно, вы ищете друга бабуле или сиделку ? Это ж разные вещи . Первое бесплатно, а второе за оплату труда.
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляЧерговий по кухні
И первое не бесплатно.
МУСЯкомарова• 2 часа назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Там же написано ’для догляду’
Ні за холодну воду• 2 часа назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Думаю, автор шукає щоденну доглядальниця із функцією медсестри, а платити хоче за «компанію в перегляді серіалів».
Автор, те, що ви називаєте «компаньонка» з проживанням разом в квартирі та харчуванням за ваш рахунок коштує в Києві від 20 000 на місяць. І людей знайти практично неможливо.

Якщо догляд за маломобільною людиною в памперсах, то ставка сягає 1000 за день без ночівлі. Якщо людина, за якою треба наглядати, з неврологічними проблемами, то один вихід наглядальниці без проживання - 1200-1300грн.

Дім пристарілих типу Срібний вік - від 25 000 на місяць. Ліки і памперси купуєте ви.
МУСЯкомарова• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду

Це все така лірика. У нас колись бабуся була леже\сидячою 5 років після інсульту, підгузки ми міняли самі, їсти готували, але вона була сама в будинку днями, тому щоб вона не сумувала теж вирішили пошукати когось щоб вона жила не сама. Запропонували поштальону яка носила бабусі пенсію, знали що вона живе в гуртожитку в кімнаті з 2 дорослими синами. Та була на 7 небі від щастя, ціна питання була - просто безкоштовне проживання, вона мала власну кімнату, кухню, ванну-туалет - то чого вдома у неї толком не було. Так 5 років і жила. Просто спілкувалася з бабусею, разом дивилися серіали ввечері, насипала їй їжу. Потім ще 2 роки після смерті бабусі теж жила в будинку, чисто щоб будинок не занепадав, да і там залишилися кіт та собака. Всім було добре.

Тобто можна знайти людину у скруті, для якої будуть вигідні навіть такі умови. Я б на місці автора питала десь поруч - у прибиральниць будинку чи сусіднього магазину.
автор БезникаЯ • 1 час назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
Оплата?
За оплату домовимося. Головне відповідальна людина і може підтримати спілкування. Це не фізична робота. Уколи не треба. Піднімати не треба. Людина все робить сама. Основне чуть прибрати, погуляти і підтримати розмову.
західний_діалект• 1 час назад
В идеале среди соседей поискать, чтобы обеим сторонам было удобно (я серьезно!)

Хропочка з гривкою• 1 час назад
Ответ дляБезникаЯ
Напишите в группах переселенцев. И найдется какая нибудь бабулька, которой негде жить, мизерная пенсия и может она тоже не против пообщаться
ПрипоРошенная• 1 час назад
Ответ дляНі за холодну воду

И не лень было свои домыслы писать в виде такой простыни? Откуда вы знаете про функцию медсестры, оплату и все остальное?
УжеВотДа• 1 час назад
Мне дважды приходилось искать сиделку. Давала подробное объявление на олх со всем функционалом. Первый раз я искала с проживанием и нашла за 2 дня, потом просто отключила объявление, так как список кандидаток перевалил за 30 человек. Второй раз к сложной пациентке сперва в больницу, потом приход дважды в день с гигиеной. Нашла за 2 часа даже случайно в нужном квартале. Ни к кому ни единого замечания. И мне важен был контакт, совместимость, комфорт. Абы на кого я не была согласна.
Четко формулируйте обязанности и не сюда. И цену назначала я. Кого не устраивает - не беспокоит.
Все решаемо.
автор БезникаЯ • 1 час назад
Ответ дляХропочка з гривкою
Дякую. У мене була така ідея, але я не знаю таких груп
автор БезникаЯ • 1 час назад
Ответ дляУжеВотДа
Все решаемо.
Дякую за пораду. За олх я не подумала
Тішуся неперетішуся• 44 минуты назад
Ответ дляУжеВотДа
Все решаемо.
правильно, поэтому я спросила про оплату - а мне в ответ - договоримся.
т.н. - пишу в личку
уже не инетерсно
3@йk@• 22 минуты назад
Ответ дляБезникаЯ
Автор, тут у всіх успішний успіх. Шукайте людину у скруті або одиноку сусідку
бювет_в_обед• 7 минут назад
Працюю доглядальницею. Ви плануєте з проживанням вахтово чи почасово, яка оплата .