Невгамовна• 07 августа в 22:02
Лосьон/крем для тела 40+
Девочки, какие ваши любимые лосьоны или кремы для тела? Интересует именно для сохранения тонуса кожи, подтянутости и упругости.
МастерЮля• 07 августа в 22:16
Ответ дляНевгамовна
А к тренировкам?
Без різниці, то вже що не будь, а якщо не намжетесь гірше не буде)
Булку Дай• 07 августа в 22:21
Ответ дляМастерЮля
Якусь маячню ви пишете. Ніякі тренування мене ніколи не рятували від сухості шкіри. А з віком хоч 7 днів на тиждень по 5 годин на день тренуйся все одно шкіра втрачає тургор та еластичність.
Булку Дай• 07 августа в 22:22
МастерЮля• 07 августа в 22:31
Ответ дляБулку Дай
У автора нема в запиті сухості
Підтягнутість та пружність це не лосьйон
Невгамовна
• 07 августа в 22:51
Ответ дляБулку Дай
Вот и я тренируюсь, а кожа, как вы и написали, теряет именно тургор и эластичность.
Невгамовна
• 07 августа в 22:53
Ответ дляБулку Дай
В мене ось такий зараз, дуже подобається
Спасибо. Не сильно резкий запах?
Булку Дай• 08 августа в 09:42
Ответ дляНевгамовна
Спасибо. Не сильно резкий запах?
Ні, доволі ніжний. На приклад BBW лосьйони для тіла по якості гарні, але в них на стільки сильний аромат, що мені заважають засинати, а вдень перебивають парфуми.