Сундучок с каникулами• 2 часа назад
Проблеми зі шкірою рук. Є фото, не для вразливих
Дівчата, вже два дні ( субота та неділя) така шкіра на руках, після контакту з водою.Чашку , ложку помила, руки на пару хвилину вмочила в воді і відразу таке.Потім через пів години десь, шкіра в нормі.Що це? Прочитала що недолік вітамінів, щитовидна такий збій дає .Може у когось таке було, що перевіряти і др яких лікарів звртатися
Сундучок с каникулами
• 2 часа назад
Ответ дляАнгел-предохранитель
Витамин Е не принимаете вообще?
Ні не приймаю ніяких вітамінів.Вже боюся лице вмити, щоб таке не сталося
Ангел-предохранитель• 1 час назад
Ответ дляСундучок с каникулами
Странная вы, конечно....
пьЯНА• 1 час назад
Спросите у Гугла или чата жпт. И фото скиньте. Все он вам объяснит и посоветует
Околовита• 1 час назад
Сходите к терапевту для начала. И погуглите аквагенная ладонно-подошвенная кератодермия (аквагеннре морщение), сравните по описанию
Интимная• 1 час назад
Обычно такой эффект, когда в ванной киснешь, но чтобы моментально..это очень странно.