Шпондєр• Изменено сегодня в 10:36
Заміна екрану в Iphone - поділіться досвідом
У дочки айфон12 pro, побила екран
не дивлячись на це телефон продовжує працювати
батарею замінили 6 місяців тому, телефон по функціоналу повністю влаштовує
в сім´і розділилися думки що тепер робити - замінювати екран на оригінальний чи змінити телефон
Поділіться, будь ласка, своім досідом заміни екрану - на скільки це ефективно, чи буде працювати телефон без нарікань після заміни?
Бандерівка• сегодня в 10:38
Должен работать ну оригинал смысл ставить, вы у мастера спросите, у нас в Одессе на радиорынке ребята все хорошо делают
Бандерівка• сегодня в 10:40
И смотря сколько лет ребенку, моя 13 лет ей и 13 айфон нормально она его кидает роняет, покупать новое я ей не буду она не аккуратная, а я деньги не печатаю
Шпондєр
• сегодня в 10:41
Ответ дляБандерівка
11 років
тому і немає особо сенсу купувати новий....
але теж не хочеться витратити кошти на заміну екрану - а потім купити ще й новий)
Оно само купилось• сегодня в 10:44
В мене колись 11 айфон розбився, я купила новий 15-ий і добре, що не ходила, не міняла скло.
Потім запитала в одному місці, сказав це буде оштувати 70 євро (це не в Україні було), і можна гарно замінити, буде все працювати
Поміркована думка• сегодня в 10:45
Замінювати телефон.
Вам не дадуть гарантію, що під час заміни екрану не зачеплять шлейфи і динаміки або щось інше. І замінивші екран, з часом почнуть сипатися нутрощі.
Оно само купилось• сегодня в 10:47
Ответ дляБандерівка
В мене сину вже 20 років, і в нього ціла колекція його битих айфонів, починаючи з айфону 5. Він їх не викидає, складує.
При тому, не так часто він їх вбивав, просто роки біжуть і кожні рік-два, коли три, доводилось змінювати і вже непомітно ціла колекція лежить.
Мрії у вирії• сегодня в 10:48
Я б міняла телефон.. бо міняти там можна просто скло, а можна скло з половиною телефону… все залежить як «вдало» розбилось.
+ це все ж тонка техніка, щось десь не так поставлять - полетить швидко.
+ у айфонів оновлення десь рік тому виходило, яке плюється від не оригінальних запчастин (я не знаю чи на всі телефони вони те запустили, чи тільки починаючи з якоїсь моделі…)
Я б обміняла старий телефон на новий, з доплатою. Звісно Вам за розбитий екран не дадуть 20 000, але щось типу 5 000 може і отримаєте.
Топтунша• сегодня в 10:52
У дочки два раза меняли на 11ом, и все отлично работало. вы главное найдите мастерскую, где гарантию дают, что потом все будет работать. Хотя бы 14 дней должны все давать.
Болтушка Му• сегодня в 11:06
Меняли сыну все работает , уже год прошел после замены ,меня если на 13 про мах
Играю у края• сегодня в 11:13
Ответ дляОно само купилось
70 евро против 1100 евро
Копирайторша• сегодня в 11:33
Идиотизм. Давно известно про защиту. Но понты выше всего. Зачем защита, чехол - кому нужно? Проще ремонт...
Я такая - жду трамвая• сегодня в 12:20
Я недавно меняла экран. Работает норм. Не вижу смысла менять телефон, если в остальном все устраивает.
Если есть другие вопросы к работе, то покупайте новый из последних.
Шпондєр
• сегодня в 15:04
Ответ дляКопирайторша
Телефон був і з захисним склом, і з чохлом)))
Копирайторша• 2 часа назад
Ответ дляШпондєр
Значит, дешёвіая защита и ли неумная - без обид.За свою защиту я заплатила 40 дол.
Есть поговорка: чтобы понять тонкости - нужно собаку съесть - что означает - не знаю.
При мне. Была в салоне. Девушка делала мааникюр. У неё 3 раза падал телефон, и пришёл гаплык. Она заубалась, мол фигня...
А зачем его трясти на маникюре в руках или ногах? Наверно, денег лишних много...