Свідок Перемоги• 2 часа назад
Дорослі стосунки і різна ментальність. Як бути?
Дівчата, 35+, як доносити «хлопчикам» 40+ що хоч вам і не 15, але лізти цілуватись на 2 побаченні не Ваш варіант? Плюс ще й різна ментальність, а в мене постійно страх як про нас українок говорять🤔.
Я просто відморозилась і він не дістав до губ, бо високий і мені треба було б подивитися на нього для цього, а я стояла як вкопана. Вийшло що вийшло, але тепер думаю як себе поводити на 3-ому побаченні, щоб і не послати, бо в принципі хороший хлопець, але щоб акуратно натякнути що не то пальто.
Вельми шановна• 2 часа назад
І на якому ж побаченні Ви плануєте секс? Якщо поцілунок на другому для вас занадто?
Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Я тоже хотела об этом спросить😃
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Не знаю… в мене був один довгий шлюб… років багато, досвіду мало. Мені потрібно відчути близькість, а тут іноземець, мовний барʼєр, пару побачень в кафе - це не близькість, щоб облизувати мене
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Він вам посто не сподобався. Не мучайте себе, не ходіть до нього більше
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Тоді мені ніхто не подобається. Бо інших просто слала і не ходила більше.
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он вам не понравился, раз так говорите
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
В так теж буває. І це не привід гвалтувати себе і терпіти те, що вам не подобається
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Значит не готовы пока. Хотели бы близости то неслись бы на всех парусах
Кіна не буде• 2 часа назад
Будьте собой. Меньше всего переживайте про то, что кто то говорит про украинок. Делайте так, как хотите вы. Сольется- не ваш вариант
Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он вам просто не понравился.
Мы поцеловались когда познакомились)офлайн
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Але я чекаю щоб він писав, фліртую в переписці. Не хочеться щоб він пропадав
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
У нас на третьем был секс, уже 7 месяцев встречаемся
Вы девственница?
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляМадамОхмури
Вийшла просто з абʼюзивних стосунків і напевно страшно. Але це вже довго якось триває. Стільки побачень і всі не подобаються 🥺
Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы девственница?
У нас на втором,встречаемся 1,5 года
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы девственница?
Ого. А де ж він був)?
У мене сину 16 років)
Кіна не буде• 2 часа назад
Ответ дляЧарівна патика
У нас на втором,встречаемся 1,5 года
Деточка, автор уже и замужем побывала
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляФФФФристайла
Ви динамите хлопця
Блін, чую вже не вперше. Але реально ні, немає такого
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Ого. А де ж він був)?
У мене сину 16 років)
Кто, был ? Секс ? У него дома
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Кто, был ? Секс ? У него дома
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?
Так, секс) Маю на увазі де це було на 3-му побаченні. Це ж треба організувати)
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Именно на третьем - у него дома
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Именно на третьем - у него дома
А коли йшли знали що так буде)?
Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляКіна не буде
Деточка, автор уже и замужем побывала
И?я тоже там была 17 лет
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
А коли йшли знали що так буде)?
На 80% была уверена, что да, будет
Но только с моего согласия, но я ,не то что бы, была против
Если б не зашло, больше б не тратила время
Он мне сказал потом уже, что не рассчитывал, приглашал просто на ужин
Оновлена версія• 2 часа назад
У меня другая крайность ))) Мы с мужем год только онлайн общались, пока он не прилетел жениться
Свідок Перемоги
• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
На 80% была уверена, что да, будет
Ось це гарно, коли невимушено, на емоції. А я ніби відчуваю як мене хочуть затягти і хочеться упиратись цьому
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он предупреждал, что будем целоваться
Ну ок, мне тоже надо понимать, подходит или нет и потом оно затянуло дальше, не он, а обстановка романтик
Свідок Перемоги
• 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Он предупреждал, что будем целоваться
Так, і я про те. А я відчуваю що затягує, або то я після нарциса абʼюзера травмована вже на всю голову
Хлопаю ресницами• 1 час назад
Ответ дляСвідок Перемоги
У меня так же бывший муж был не подарок
Забудьте про него, сексуально очень важно почувствовать человека
Если не ваше, не теряйте время
Но, для этого, надо попробовать
Если не ваше, не теряйте время
Но, для этого, надо попробовать
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
Есть такое понятие как демисексуальность и демиромантизм. Такие люди не могут на первых/вторых/третьих свиданиях реально любить или хотеть интимных отношений (поцелуи, объятия, касания, секс и тд), им нужно время для того, чтобы почувствовать что-то подобное к другому человеку. Это может быть как пару недель, так и годы. Судя по автору, она либо что-то одно из этого, либо всё вместе