Свідок Перемоги• 2 часа назад

Дорослі стосунки і різна ментальність. Як бути?

Дівчата, 35+, як доносити «хлопчикам» 40+ що хоч вам і не 15, але лізти цілуватись на 2 побаченні не Ваш варіант? Плюс ще й різна ментальність, а в мене постійно страх як про нас українок говорять🤔.
Я просто відморозилась і він не дістав до губ, бо високий і мені треба було б подивитися на нього для цього, а я стояла як вкопана. Вийшло що вийшло, але тепер думаю як себе поводити на 3-ому побаченні, щоб і не послати, бо в принципі хороший хлопець, але щоб акуратно натякнути що не то пальто.
Вельми шановна• 2 часа назад
І на якому ж побаченні Ви плануєте секс? Якщо поцілунок на другому для вас занадто?

Мания-Величия• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Я тоже хотела об этом спросить😃
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Не знаю… в мене був один довгий шлюб… років багато, досвіду мало. Мені потрібно відчути близькість, а тут іноземець, мовний барʼєр, пару побачень в кафе - це не близькість, щоб облизувати мене
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Він вам посто не сподобався. Не мучайте себе, не ходіть до нього більше
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Тоді мені ніхто не подобається. Бо інших просто слала і не ходила більше.
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он вам не понравился, раз так говорите
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
В так теж буває. І це не привід гвалтувати себе і терпіти те, що вам не подобається
МадамОхмури• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Значит не готовы пока. Хотели бы близости то неслись бы на всех парусах
Кіна не буде• 2 часа назад
Будьте собой. Меньше всего переживайте про то, что кто то говорит про украинок. Делайте так, как хотите вы. Сольется- не ваш вариант

Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он вам просто не понравился.
Мы поцеловались когда познакомились)офлайн
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Але я чекаю щоб він писав, фліртую в переписці. Не хочеться щоб він пропадав
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
У нас на третьем был секс, уже 7 месяцев встречаемся
Вы девственница?
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляМадамОхмури
Вийшла просто з абʼюзивних стосунків і напевно страшно. Але це вже довго якось триває. Стільки побачень і всі не подобаються 🥺
Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы девственница?
У нас на втором,встречаемся 1,5 года
ФФФФристайла• 2 часа назад
Ви динамите хлопця
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы девственница?
Ого. А де ж він був)?
У мене сину 16 років)
Кіна не буде• 2 часа назад
Ответ дляЧарівна патика
У нас на втором,встречаемся 1,5 года
Деточка, автор уже и замужем побывала
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляФФФФристайла
Ви динамите хлопця
Блін, чую вже не вперше. Але реально ні, немає такого
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Ого. А де ж він був)?
У мене сину 16 років)
Кто, был ? Секс ? У него дома
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?

автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Кто, был ? Секс ? У него дома
И у меня был,и в отеле был
На двоих трое детей
И что ?
Так, секс) Маю на увазі де це було на 3-му побаченні. Це ж треба організувати)
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Именно на третьем - у него дома
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Именно на третьем - у него дома
А коли йшли знали що так буде)?
Чарівна патика• 2 часа назад
Ответ дляКіна не буде
Деточка, автор уже и замужем побывала
И?я тоже там была 17 лет
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
А коли йшли знали що так буде)?
На 80% была уверена, что да, будет
Но только с моего согласия, но я ,не то что бы, была против
Если б не зашло, больше б не тратила время
Он мне сказал потом уже, что не рассчитывал, приглашал просто на ужин
Оновлена версія• 2 часа назад
У меня другая крайность ))) Мы с мужем год только онлайн общались, пока он не прилетел жениться
автор Свідок Перемоги • 2 часа назад
Ответ дляХлопаю ресницами
На 80% была уверена, что да, будет
Ось це гарно, коли невимушено, на емоції. А я ніби відчуваю як мене хочуть затягти і хочеться упиратись цьому
Хлопаю ресницами• 2 часа назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Он предупреждал, что будем целоваться
Ну ок, мне тоже надо понимать, подходит или нет и потом оно затянуло дальше, не он, а обстановка романтик
автор Свідок Перемоги • 1 час назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Он предупреждал, что будем целоваться
Так, і я про те. А я відчуваю що затягує, або то я після нарциса абʼюзера травмована вже на всю голову
Хлопаю ресницами• 1 час назад
Ответ дляСвідок Перемоги
У меня так же бывший муж был не подарок
Забудьте про него, сексуально очень важно почувствовать человека
Если не ваше, не теряйте время
Но, для этого, надо попробовать
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
Есть такое понятие как демисексуальность и демиромантизм. Такие люди не могут на первых/вторых/третьих свиданиях реально любить или хотеть интимных отношений (поцелуи, объятия, касания, секс и тд), им нужно время для того, чтобы почувствовать что-то подобное к другому человеку. Это может быть как пару недель, так и годы. Судя по автору, она либо что-то одно из этого, либо всё вместе