И.О. людини• 2 часа назад
Дівчата, яка кофтинка пасує краще до цієї спідниці?
І як краще? На випуск чи заправити?
И.О. людини
• 2 часа назад
А поясніть будь ласка, що означає той смайл клоун? А то бачу часто, а що воно таке, хмммм
Первая ласточка инфляции• 2 часа назад
Спідниця з принтом- заправлено. щоб не перекривався принт і підкресоювалася талія. І ту і ту можно.
И.О. людини
• 2 часа назад
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дякую.
Налогообложу• 2 часа назад
Обе хорошо смотрятся. Две нельзя оставить? Или не хотите такие похожие вещи?
Дорого комплект выходит? Мне нра!
И.О. людини
• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Дорого комплект выходит? Мне нра!
2 купила. Переплутали й прислали інший колір, обидві залишила. Спідниця 3000, кофтинки по 1000 зараз, були 2000.
И.О. людини
• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Дорого комплект выходит? Мне нра!
Не знаю, чи є в них ще ця акція. Це сповіщення за минулий місяць, тільки що побачила
Бяки-козяки• 1 час назад
Ответ дляИ.О. людини
Гугл знает все