Поторописька• вчера в 08:44
Кто собирается в Европу?
Это в Испании: Крик души женщины с тремя детьми из Мадрида 10.08.2026
Сьогодні подавалися на захист . Дітей прийняли . Мене ні .
Ситуація така . Вийшов закон у пʼятницю перевіряли тільки чоловіків . За вихідні вони дочитались що у цьому законі неоднозначно вказана стать для перевірки . Тому юристи прийняли за закон що жінкам теж треба резерв + . Отже скачуємо його в мене данні мої зайшли . В резерв + пише : не на обліку . Звісно поліція це трактує те що мені потрібно ставати на облік .
Їхати у консульство і замовляти сертифікат щоб обовʼязково було вказано що « не воєнно- зобовʼязана » Але я розумію що у консульстві теж розведуть руками , принаймні зараз поки це все не запрацює як треба . Бо явно 🙄не доопрацьований закон , або не так трактують . Думаю що за тиждень - два вирішать . Написала у резерв + підтримку . Спочатку написали щоб я згенерувала у Дії саме через веб сторінку . У додатку цієї функції немає . Так заявку в Дії я відправила , АЛЕ якщо я не на обліку що вони мені можуть згенерувати ? Досі чекаю , немає відповіді , заявка висить . Потім знову писала у резерв + . Я так розумію самі вони всі в шоці і не знають що з цим робити .
Що я буду на даний час робити ? - чекати пару трійку днів , потім скоріш за все якщо не вирішиться це все , то поки вихід - консульство . Завернули сьогодні абсолютно усіх ( 😢.
#мадрид
#защита
#мадрид
#защита
Протру пилюку• вчера в 08:47
3 месяца она может находиться без защиты , ну да набокопорили , но такую уже панику подняли из за этого , просто неделю подождать надо
Дело было давно• вчера в 09:01
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
Щось здається, що це було спеціально зроблено. Жінок зелені теж дуже хотіли б обмежити на виїзд, так як раби розбігаються, але прямо це сказати і зробити, то це вже закшвар навіть для них. Якщо таки не відрегулюють, то все стане зрозуміло.
вАлнуюся сильнА• вчера в 09:00
Ответ дляДело было давно
Так, хочуть, он навіть потужні теми створюють про жінок без дітей))
Дело было давно• вчера в 09:00
Ответ длявАлнуюся сильнА
Йде опрацювання.
Сапай вазони• вчера в 09:10
Да уж, наробив ЄС херні... Теж планує їхати до Польщі, і враховуючи їхню ненависть до українців, ті точно будуть вимагати отаку довідку нав кордоні. А хто в курсі, печатку про перетин кордону за проханням наші прикордонники поставлять чи польська сторона? (мені для роботи потрібно як доказ перетину кордону)
жінка незаміжня• вчера в 09:15
Ростки жимолости• вчера в 09:17
це я так зрозуміла для для нових заявників аьп ті хто змінює країну
Файна цьоця• вчера в 09:23
Ответ дляжінка незаміжня
Хотите прикол? Это же сообщение с румынских чатах про Румынию)) кто то разгоняет неслабо так
Интересный прикол... А зачем
жінка незаміжня• вчера в 09:36
Ответ дляФайна цьоця
Интересный прикол... А зачем
Чтобы потужно сидели дома
фан L.O.S.T.• вчера в 09:42
Воно не життєздатне отой закон. Це зрозуміло було від самого початку. Це ще опозиція якось не піднята це питання, і не розповіла про дискримінацію, про потурання корупційному диктаторському режиму, який силою жене людей на війну. І не запитала чого це ми надаємо захист старим і інвалідам війни, а молодим здоровим мужикам відмовляють. Рукожопість нашої влади по ходу якась заразна
Дело было давно• вчера в 12:12
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ще піднімуть
А на справді, дуже дурні. Цих чоловіків можна було припахати на якісь роботи. Ще і економіку трохи поліпшити, а не послухали зелене.
Поторописька
• вчера в 14:05
И самое смешное, что этот закон должен был начать действовать с 4.03.2027! А тут на тебе!