Біле пальто• 1 час назад

Аэропорт Кишинев. Кто недавно добирался через Одессу?

У нас вылет в субботу из аэропорта Кишинева, ехать будем через Одессу, все пишут, что мост разбит, туроператор говорит брать больший запас, кто ездил недавно насколько напряженная ситуация на сегодня? И можно ли как-то изменить маршрут и добираться не через Одессу? Спасибо.
Голодаю• 1 час назад
Ми їхали через Могилів Подільський, просто долетіли. Через Одесу і не збиралися, бо траса паршива. О 7 ранку виїхали з Києва, о 15 вже були в Кишиневі.

Голодаю• 1 час назад
Запас робили 26 годин
Голодаю• 1 час назад
Були ті, хто не встиг на літак із-за своєї глупості.
Голодаю• 1 час назад
На вихідні черги більші на кордоні, як правило
Попельшка• 1 час назад
А кто то ехал через Одессу вчера, позавчера?
Плекаю думи• 1 час назад
Зараз пишуть, що багато через Могилів -Под. Їдуть, тому і тут треба з запасом, бо черги.
Голодаю• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Так, півтори-дві доби краще.
Бачу_майбутнє• 1 час назад
Ответ дляПопельшка
❗️Рух транспорту на мосту в Маяках тимчасово призупинено, а на КПП Паланка-Маяки-Удобне оформлення здійснюється лише у напрямку в´їзду до Молдови, – повідомили у Митній Службі Молдови

Виїзд з Молдови можливий лише через прикордонний митний пост Тудора-Старокозаче. Також у відомстві порадили утримуватися від поїздок до Одеської області…

Эта новость позавчерашняя, новых не было
Я натуралка• 1 час назад
Недавно это когда?

Голодаю• 1 час назад
Ответ дляБачу_майбутнє

Так можна ж переїхати в іншу країну і звідти виїхати