Бойцовская• сегодня в 00:31

Лупашит(

Аноним_1858• 1 час назад
Ответ дляШикаю і викаю
Харьков на связи, арбузов мало в этом году, а вот дынь уродило немеряно на даче. За дынькой сходить что ли? Держитесь, Киев и Запорожье. Нас сегодня уже днём обстреляли.
У нас арбузов до херище, по 13грн

Аноним_1858• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
Да плачу что нет новой почты и розетки
Вот за ними и плачьте, а то не сдержались и помянули валберис, такая сострадательная
Холодная каша• 1 час назад
Ответ дляАноним_1858
Сколько можно это писать, одно и тоже, вы были там, вам лично платили?
кабздец,люди вы что не отличаете проплаченый митинг от проплаченых людей на митинге????
люди ходили бесплатно! но раскачали этот кипиш, сми раздули по всем каналам включая международные и тд. это все по указке свыше!!! как и майдан.
ни один митинг, который решил простой народ организовать не будет успешным. если большие дяди сверху не дадут на это добро
Молода і нерозважлива• 1 час назад
Ответ дляРассказница
Так а что плохого в том, что человек барыга и пиарщик зели, который помогал ему медийно в его «гениальной» предвыборной кампании, которого потом сделали министром в знак благодарности и который до сих пор является членом зеленой команды? Который утратил право на бронь вместе с должностью, но, его не видит тцк и никто его в бус не пихает?
Все ок. Хороший парень)))

Михайло Федоров тривалий час заробляв чималі гроші на темі схуднення жінок!!!

І робив це не тільки під дахом неіснуючого міжнародного центру інноваційних технологій в області корекції фігури від міжнародної компанії «Іnnocenter» — був ще один дуже розкручений проект з тими ж самими учасниками (що і в кримінальній справі), він приносив шалені гроші аж до кінця 2020-го та реально їх всіх «озолотив».

А тепер по порядку — все почалося напочатку 2016-го зі створення у Запоріжжі кроссфіт-центру ZEUS.
Михайло Федоров за гроші від своїх друзів-шахраїв створив і зареєстрував веб-сайт (http://www.innocenter.in.ua) з метою подальшого скоєння злочинів, з повністю неправдивою інформацією, а також розганяв його рекламу у соціальних мережах та видаляв негативні коментарі потерпілих жінок — тож, від правоохоронних органів до нього було чимало запитань.
Мішу від допитів «відмазували» регіонали — у березні 2017-го (одразу після відкриття кримінальної справи та перших обшуків у Олександра Улеско і Карини Коннової) він створив для убезпечення своєї підприємницької діяльності нове ТОВ «Стадімір« разом із Павлом Матвієнко (колишнім головою Запорізької обласної ради — керівником фракції Партії регіонів у ній, начальником регіонального відділення Фонду державного майна України в Запорізькій області до Майдану).

Під кришою цього «Стадіміру» Федоров діяв майже два роки, аж поки у вересні 2018-го не стихло — тоді він зареєстрував своє власне ТОВ «СММСТУДІО».
За 2017-2018 роки кримінальна справа слідчими була повністю розслідувана, і до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя надійшов обвинувальний акт, який вручили обвинуваченим — одному за ч.4 ст.190, та ч. 1 ст.309 ККУ, трьом іншим — за ч.4 ст.190 ККУ, ще один вже отримав вирок за менш суворими статтями ч.ч.1,2 ст.190 ККУ (його справу раніше виділили в окреме кримінальне провадження).

Після перемоги ЗЕ-команди на президентських та парламентських виборах судовий розгляд справи застопорився (у Запоріжжі стверджують що прийшла команда «зверху» хоронити діло).
Всі ці роки Михайло Федоров «гав не ловив» та зі своєю SMMSTUDIO дарма часу не гаяв — ще влітку 2017-го почав повністю трансформовувати застарілу схему заробітку на обіцянках схуднення для пишнотілих жінок з кримінальними наслідками, провів її повний ребрендинг (замінив бездушний електростимулятор живою симпатичною дівчиною) та запустив найкрутіший на теренах СНД проект (все з тими ж учасниками) .

Працювати у ньому було можливо дистанційно навіть під домашнім арештом, а грошей невдовзі вивалило настільки багато, що вистачило не тільки на дорогих адвокатів і вирішення чисельних проблем у судах, нові круті тачки та престижне житло у столиці — залишилося ще й на те, щоб самим стати найвищою владою в новій країні «слуг народу».
А що там за потерпілі жінки? Це ті, що не схудли?
Donna5678• 17 минут назад
Ответ дляХолодная каша
платят не участникам, а организаторам, кураторам. Так же оплачиваются активисты, которые создают нужное настроение, ведут за собой напосредственно на месте.
З вишневого садка• 9 минут назад
Ответ дляАноним_1858
Так заканчивайте
Простите, а я президент? Я давала присягу? Может хватит перекладывать ответственность за обычных людей? Если гарант не справляется уже 8 лет как со своими обязанностями, то может пора покинуть пост
Аноним_1858• 1 минуту назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну раз вы не през, то и не знаете ничего