РокерША• сегодня в 10:37

Вінниця житло

Підкажіть хто знає, як шукати краще кімнату для оренди в місті? Через олх чи домрія? Чи ще якось?
Папина дочка• сегодня в 10:39
Ви шукаєте кімнату в квартирі?

автор РокерША • сегодня в 10:45
Так, для хлопця 18 років
Папина дочка• сегодня в 10:48
Студент. Дивіться на ріа, або олх. А в якому вузі?
автор РокерША • сегодня в 10:49
ВНТУ
Папина дочка• сегодня в 10:59
Ответ дляРокерША
ВНТУ
Вишенька гарно підходить. В мене є варіант. Запитаюсь про кімнату. У вас є якісь вимоги до кімнати?
Кімната в 3 кімнатній квартирі, з активною бабусею 78 років. Ремонт так собі, далеко не першої молодості :) якщо підходить і ще її не здали, то може як варіант. І ще таке еитання. З якої ви області, чи буде дитина додому їздити.
автор РокерША • сегодня в 11:18
Ответ дляПапина дочка
Считайте будь ласка. Вимог особливих немає, щоб їсти приготувати можна було, помитися...) Ми з Черкаської області, додому він раз в 2 тижні буде їздити
Папина дочка• сегодня в 11:23
Ответ дляРокерША
Добре. Я запитаюсь. Ввечері відпишусь в цій темі. Це був би гарний варіант. Зекономили б на ріелтері :) Вони беруть наче повну вартість за місяць проживання.
Бабуся Бетман• сегодня в 11:35
Ответ дляПапина дочка
ого, рієлтори зовсім знахабніли. Раніше було 50% вартості оренди
Папина дочка• сегодня в 11:37
Ні, на жаль хоче дівчинку. Можете пошукати тоді на ріа, або можу запитати телефон.ріелтера, яка підшукує для бабусі квартирантів.

автор РокерША • 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
Зрозуміло. Дякую що відповіли. Скиньте номер будь ласка)
Пушкининиана• 2 часа назад
В фейсбуці є група https://www.facebook.com/share/g/1DAVr9DvRS/ гляньте там
Папина дочка• 2 часа назад
Ось. Може вам щось підбере 0979124082 Олена
автор РокерША • 35 минут назад
Ответ дляПушкининиана
Дякую
автор РокерША • 35 минут назад
Ответ дляПапина дочка
Дякую