Працівниця року• 2 часа назад

Порадьте як позбутися рідини в колінах?

Дівчата, я травмувала коліно, надрив меніска, пішла на узі, а лікар каже що в обох багато рідини. Призначив стирати ноги мазями - др тайсон живлкіст/вольтарен/диприліф, щоб вивести рідину. Мені 41р, я вже робила два рази узі колін давним давно і теж завжди була рідина. Раніше цьому уваги не приділяла, не турбувало ніколи. Зараз хочу зайнятися лікуванням колін. Хочу почути всі ваші дієві методи. І можливо хто був в санаторіях, поділіться які процедури вам дійсно допомогли? Дякую
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Сотруднице делали операцию, иначе никак, колено раздувало ужас.

Королева краси• 2 часа назад
К врачу надо идти. Ну какие диевые методы? Ааа, вспомнила. Двоюродная бабушка соседки прикладывла лопух, а другая соседка примочки из мочи. Офигительные результаты. Пользуйтесь :)
Червона ікорка• 2 часа назад
А реабілітацію вам не призначали? Апаратні процедури?
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Откачивают, типа как шприцом отбирают. Но есть минусы: она все равно потом поступает, и часто/иногда еще быстрее. Так что без крайней надобности лучше не начинать.
Слышала, в санаториях лечат аппликациями из глины
Невгамовна шахиня• 2 часа назад
Вообще жидкость откачивают, когда ее слишком много, появляются боли и тд
автор Працівниця року • 2 часа назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
А якщо не роздуває і не викликає дискомфорту, але рідина там є, як її виводити?
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляПрацівниця року
Шприцом откачивают. Только потом опять может собираться
автор Працівниця року • 2 часа назад
Ответ дляКоролева краси
Так я була в лікаря, і написала що він прописав. Я не питаю про лопух, мене цікавить може проколоти курс, наприклад, траумель. Але це лише приклад. Хочу почути відгуки. Можливо фізпроцедури, магнвт, електроіорез, компреси, бішофіт. Просто цікавлять поради, можливо собі візьму на замітку
автор Працівниця року • 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
Ні

автор Працівниця року • 2 часа назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
Так за наслідки такі я теж читала
Червона ікорка• 2 часа назад
Ответ дляПрацівниця року
Ні
Йдіть до нормально травматолога ортопеда
Хи хи, ну ну• 2 часа назад
Ответ дляПрацівниця року
Вам надо сходить к другому ортопеду
Королева краси• 2 часа назад
Ответ дляПрацівниця року
Ви написали, що були на Узі, лікарі ці не призначаюь лікування, потрібно йти до профільного спеціаліста ортопеда- травматолога
ХикориДикори• 17 минут назад
Ответ дляПрацівниця року
Єдиний дієвий метод виявився гірудотерапія. Дуже класна штука. Чоловіку не допомагали ні мазі, ні викачування рідини, вона знову з´являлась. Траумель також не допоміг.